bugün

carsambadaki dukkaninda yok yok. yanmayan kefenler peygamber terlikleri vs.
sevdiğim komik bir hoca.
önüne gelene reddiye gönderiyor o ayrı.
müşrik.
ağır troll.
görsel
Küçük kızından tahrik olduğu için onu kucağına almadığını söyleyen ülkemiz din adamlarındandır.
görsel

görsel
bebek suratlıdır.
wowowow haram.
şeriata karşı değildir. eğer bu insan şeriata karşıysa ışid sekülerdir. adamın kafasının ışidden farkı yok. tek sıkıntısı sunni olması ışid in vahabi olması.

kafa aynı kafa yoksa.
cüppeli değil, cübbelidir.

bir zamanlar kendisini dinlesem de uzak durulması gerekir.

birçok bilinçsiz müslümanın kolayca kanacağı tatlı bir zehirdir.
cübbeli ahmet hoca nın fake halidir.
2-3 sene öncesine kadar moralimiz bozuk iken ciddi ciddi malum sitelerden özellikle bir kanala katıldığı zamanlardaki programlarının videolarını açıp gülümseyerek moralimizi düzelttiğimiz kişidir. hem hadisleri, ayetleri anlatıp hem bunları bu kadar neşeli yapan adama son 2-3 senede ne olduysa artık oda güldürmez oldu..

bu ülkenin en büyük sorunu her şeyin çok çabuk değişiyor olması sanırım..
ciddi ciddi bu adamı harfiyen dinleyen ve söylediklerine hürmet gösteren insanlar var.

allah bu insanlara akıl versin. resmen beyin yetmezliği yaşıyorlar.
(bkz: kasetçi)
cahiliye devri arabıdır. ayrıca medyanın öne çıkardığı kişilerdendir kendisi ve gerçekten çölde bir arapla kafasını kıyasla bir fark bulamazsın.

adam recmi bile gülerek anlatıyor. insan taşlıyor ama dinde var diyor. varsa siktir git taşla o zaman!
ayrıca nohut büyüklüğünde taş olacak da diyorlar ama onla ölmez ki, o yüzden kaldırım gibi büyük taşlar atıyorlar.
(bkz: yıldız neden kayar) açıklamasını yapmış kişi.
malum videosu hala bir yerlerde var mı diye merak ettiğim, bir bilen varsa haber etsin dediğim kişidir.

ne yapacaksınız diyenler vardır elbet. akraba ve arkadaşlarımdan bu adama inanan, güvenenler var. gelin size sohbetini açayım inşaallah feyizlenelim mübarek gecede deyip açıcam videosunu görsünler keşkül titretmesini.

he tabi ona da "yav montaj bunlar hep cemaat yapmış" diyebilirler. ben görevimi yapayım da gerisi onların beyin ve vicdanlarına kalmış.

allah bizi doğrularla arkadaş etsin.
Ben bu adam kadar şirke bulaşmış birisini daha görmedim arkadaş.Bu adam bir gram ahirete veyahut Allaha inandığını düşünmüyorum.

Kuranda sakın yapmayın dediği ne varsa bu adam yapılması için elinden geleni ardına koymuyor.

buyurun ! https://www.youtube.com/watch?v=dfI7KynSOOw
hakkında paragraflarca tespit kasılması güldüren palyaço.
Cennete goturen terlik yapan , sumuk-u serif gibi seyler soyleyip islama zarar veren şahis
Şeytan görsün yüzünü eyy hoca demek istediğim siyasetle uğraşan dini kendisine göre yorumlayan kişi.
Dün akşam, ehli sünneti geçtim dindin çıkmış, çıkmakla kalmayıp insanlara sapkın fikirlerini islamın doğrusu gibi gösteren sapıkları tek tek ifşa eden hocaefendidir, allah kendisinden razı olsun.
iyi niyetli olsa da yanlış yoldan giden hoca. Ne kadar eski o kadar doğru mantığıyla dinin 1000 yıl önceki versiyonunu canla başla korumaya çalışıyor. Fakat 1400 yıl öncekini es geçtiğinin farkında değil maalesef.
cübbeli ya da cüppeli lakabıyla ünlenen istanbul, fatih doğumlu, komik bir din âlimi.
henüz 50 yaşında olmasına rağmen up uzun sakallarıyla ve yakasını bırakmayan hastalıklarının verdiği çökük görüntü yüzünden yaşlı bir hoca zannedilir.
kendisine cübbeli denmesiyle problemi yoktur ama "cüppeli" diyenin niyetini de bilir.
görsel
görsel
http://www.milliyet.com.t...sli-hatun---/653/?PAGE=10