bugün

görsel

ağaran sakalından da utanmayan, allah ile aldatan, hoca lakabını haketmeyen troldür.
Adam önce dini doğru kabul ediyor ardından evreni yorumluyor o yüzden saçmalaması normal.
Sar kavramını açıklasın.
Aslan terbiyecisi.
Sevdiğim bir hocadır.
Yanmayan kefen, terlik falan aldın mı?
Kampanya varsa ben de alayım.
Aylık gelirini açıklamış.

https://halktv.com.tr/gun...-kazanci-da-dudak-788037h
verdiği ifadede aylık gelirine inanmadığım youtuber dır.
görsel
ismailağa cemaati ile bir alakası kalmamış hocadır. cemaatten atmışlar anladığım kadarıyla. kendi cemaatini kurup cübbeli ahmet hoca cemaati olarak yola devam edeceğini düşünüyorum.
ismail Ağa cemaatinden afaroz edilmiş...

Swh...
(bkz: ajan)
Hak geldi batıl zail oldu daki hak ehli olduğunu düşündüğüm hoca/ hocamız/Cübbeli Ahmet hocamız. Allah onun ömrüne bereket versin.
Seks videosunu izledim, hem aleti çok küçük hem de erkenden boşalıyor. 15 20 saniyede boşalmak nedir! Sen nasıl giresun'lusun, insan biraz fındık yer mk! Allah senin memleketine fındık gibi bir nimet vermiş ve sen bundan hiç faydalanmamışsın.
Her şeyi geçtim, manitayla takılırken neden ölmüş akrabalarını düşünmedin! Hadi onu geçtim erkek adam erken gelmemek için en azından ölmüş şeyhleri, evliyaları düşünür mk. ilaç almana bile gerek yok. Bunu düşünsen bile 3 5 dakika daha kazanırdın.

Ben artık bu adamın giresun'lu olduğuna inanmıyorum! Lanet olsun sana. Yüzümüzü kara çıkardın, rezil herif!
bir ben mi izlemedim. görseller yetti