bugün

Gerçekten komik bi adam, mesela konuşma yapmasını iyi biliyor. konudan konuya atlamiyor, cok uzun konussada insanlari sıkmıyor. Her ne kadar ayni felsefeyi paylaşmasamda kendi içinde pek çelismeyen bi adam. Solculuk konusunda yobazlasmis insanlar için kusunçtur, aynı şekilde kendisi kadar dindar insanlarin da sevecegini zannetmiyorum.
zongulakta konferans vermiş zaatı muhterem kişilik ahanda linki http://www.hurriyet.com.t...ndem/14169762.asp?gid=373
türkiye'nin son 100 yılda yetiştirdiği en büyük 10 kişiden biridir.
hoca sokak ağzıyla dini anlatıyor çok yararlı oluyor ama siyasetçilere laf atması sanki 2. 28 subat olaylarını mı yasayacagız dıye dusunmeme neden oluyor????
türkiye'de mevcut aydın diye tabir edilen ve halk tarafından kabiliyetli görülen bütün kişilerden daha entel, daha aydın olan kişidir. son derece alim ve bilgilidir. kendisine zıt olup karşısına geçen, karşıtlığını bildiren ve onunla tartışmak isteyen bütün insanları alt edebilecek yetenektedir. anında göt eder şerefsizim.
Osmanlı Türkçesi dersimizden bir konuşma
h:hoca ö:öğrenci

ö:hocam ya bu kelimelerin anlamlarını bilip kullanmak gerçekten zor
h: kzıım sen de biraz cübbeli ahmet hoca dinlesene adam ne güzel konuşuyor.onun gibi arapça farsça bilsem daha ne isterdim
ö: cübbeli ahmet hoca mı?
h: evet biz ailecek dinliyoruz.ben kızlarıma haftada 1 2 kere dinletiyorum
ö:...
*
hiçbir cemaate mensup olmayan biri olarak sohbetlerini hayranlıkla dinlediğim bir islam alimidir. Namaz üç vakittir diyen, peygamberin mucizelerini reddeden, kendini mesih zanneden bir takım ilahiyatçıların ve hocaların ipliğini pazara çıkarmaktadır. bir de şu var; kimse kimseyi sevmek zorunda değil; lakin oturduğumuz yerden üfürme, "açın gözünüzü biz aydınız siz karanlıksınız cahiller" tarzındaki iletişim kurma hastalığından bir an önce sıyrılmalıyız.
telefonda sesini duysam, ahanda bu herif hocadır dediklerinde inanmayacağım şahsiyet.
habertürk'te sansürsüz programında yiğit bulut'a konuk oluyor şu an. fekat bugün biraz tutuk mu ne?
Egoizme kurban gitmiş şahıs
Ayrıca (bkz: barbie bebekten tahrik olmak)
elinden gelse cennetten yer parselleyip satacak kafaya sahip cübbeli hoca ki; fetvaları akıllara zarar.
an itibari ile taraf gazetesine cevapları sıralayandır.
yüzü asık olmayan hayat dolu mantığını kullanan bir din adamı.
"dübürden olmaz" diyerek ergenlik dönemindeki çoğu müslüman gencin fantazilerine gölge düşüren muhterem insan.
her türlü sahtekarlığına gericiğine ve insanaları karalamsına karşın son yıllarda başta fatih altaylı ve onun gibilerinin medyada zırp birt öne çıkararak aklamaya çalışılan örümcek kafa.yalanları o kadar ilerlemiştir ki bir ara ben Atürk posteri astım diye cemaatle aram açıldı bile dedi.
ha siktir diyorum,ha siktir...
dün akşam habertürk teki programda iki hanım alan adamın dramını anlatarak yaran adam, ne bu herif ben hala anlamadım.

efendim adamın biri iki kadın alıyor, fakat mutsuz; birine gidiyorum o ağlıyor, öbürüne gidiyorum o ağlıyor diyerek kahretmiş, kendisi otelde oda tutmuş orda kalırmış.

kurtuluşu üçüncüyü almakmış, vay arkadaş; nasıl dünyalar lan bunlar. *
kafirlikte, cehenneme bile giremeyecek kadar abartmış insandır.
haber türk'ün kadrolu elemanı.
sakalı kesmenin haram olduğunu söyleyen insan. sevinsek mi üzülsek mi bilmedik.
habertük kanalının dahilindeki tüm programlara çıkmaktadır sırayla.
pek yakında hülya avşar soruyor da görmek isteriz kendisini.
askerde çok sopa yemiştir.
daha 3 yaşındayken babasıyla fatih camiine giden cübbeli insan.
en sevdiğim lafı ' helal olan her şeye binerim.'
"gençken işim var, yaşlıyken çişim var." cümlesiyle insanların namaz kılmamak için uydurduğu bahaneleri bi çırpıda söyleyen hoca.
helal olan her şeye binen, ak sakallı, nur yüzlü büyük insan.

(bkz: 13 aralık fatih altaylı ile teketek programı)