bugün

bildiğiniz yabancı diller:fransızca eğitimi aldım,iyi derecede **
katıldığınız seminerler:şu şu şu seminerlere gittim. **
bilgisayar eğitimi: şu kursta bilgisayar eğitimi aldım. **
hobiler:sinemaya gitmek, kitap okumak ve internete girmek * * *
tabi ki bunun geri dönüşü olabilir bunu yapanlar iyi kıvırması gerekirdir aksi halde sonucun pek iyi olduğunu düşünmüyorumdur.*
önce cv nin basıldığı kağıt, belirtilmiş talimatlar göz önünde bulundurularak kese kağıdı biçimine getirilir. kese kağıdının altında hava kaçıracak bir boşluğun bulunmaması çok önemlidir. kesemizi kontrol edip hava kaçırmadığından emin olduktan sonra, kesenin üste gelecek kısmı el yardımıyla büzülür.akabinde burda ağızla kseyi şişirebilecek genişlikte bir delik kalacaktır. kese şişirilir. budur.
amuda kalkıp bilgisayar kullanabilen, rusça dan çince ye çeviri yapıp bunu kiril alfabesiyle yazabilen, analitik düşünen ancak zam mevzusu olunca böyle şeyleri düşünüp yorulmaması istenen elemanları arayan işverenler oldukça ben de yale mezunuyum abicim.
boş beleşin mallık gösterisi...
vaad edileni ** işverenin işçide bulamaması üzerine hemen farkedilip kovulmaya ramak kalmışken siz kovmadınız ben istifa ettimdemesine yol açacak dumur durum *
- hımm demek odtu mezunusun. Ama şirketimiz için yeterli değil sosyalligin bizim için çok onemli. (cv nin alt kısımlarına gelinir.) ooooo demek 30 temmuz 2006 istiyorsan makara istikamet on numara zirvesi ne katildin . tamam ise alindin. *
işverenin dikkatini çekmek için cv ye yalan yanlış şeyler eklemek.