bugün

Çoğu kişinin yerinde olmak istediği ezik ve yalnız insandır.

Dışarıda olma durumunu bir nebze olsun ilik gibi kızlar çekici kılar.
bir de cumartesi sabahı sevgilisinin yanina kahvaltı yapmaya gideni düşünün*.*
maldır , Niye oturur ? bi randevusu yok ise öğlene kadar yatsın efenim .

- cumartesi çalışanlar cemiyeti
Cumartesi sabahını evde oturarak geçirmenin kısmen lüks bir olay olduğunu unutmuş kişi söylemi.

Hey yavrum hey.
Nasıl bi paraleldesin sen söyle de biz de akalım.
Yapmak istediğim eylem. Ama dershane var.
cumartesi sabahı sike sike işe giden ve etrafında gereksiz kalabalık olan her bir insan evladından misli misli şanslıdır.
cumartesi gecesi evde oturacak ezik ve yalnız insanın kıskandığıdır. sabah sabah nere gitsin lan adam.
evet şuan arkadaşlarımla kahvaltıda falan olabilirdim ama ezik ve yalnız başıma evde oturuyorum.
tüm hafta boyunca çalışmış ve yorulmuş, güzel bir dinlenmeyi haketmiş insandır. asla ne eziktir ne de yalnızdır.
ana baba parasıyla gece gündüz gezen yurdum insanlarının asla anlayamayacağı şerefli insandır.
uykusunu alarak kalkmış duşunu almış ardından çayını koyup kahvaltısını yapan ezik ve yalnız insandır.

cumartesi günü çalışanlara selam ederim.
Mutluyuz arkadaş sevgili derdi yok her isteği yapılmak zorunda olan kanka yok akşamada evde oturup muhtemelen televizyona bakacaktır bu ezik insan.
efendim kardeşim.

eziktir.
Oturmak yerine uyuması gereken insandır.
Asosyaldir. Ezik olarak tanımlamak vicdansızlıktır. Ziraa herkes gezmeyi sevecek diye bir tabir yok.
ya asosyal insandir yada gezmekten hoslanmayan insandir hiç unutmam benim bi arkadaşım vardı biz hep gezerdik sende gel falan diyoruz yok ders çalisicam diyor dalga geçerdik hep şimdi o bizim halimizle dalga geciyodur ve kendi başarılarıyla övünüyodur.
Bavulunu toplayıp hafta sonu kaçamağı yapması gereken insandır.

Ezikliğin lüzumu yok.
sokakta mı oturalım? dışarısı soğuk. ayrıca eziklik değildir bu durum, sanki sokağa çıkanlar dünyayı kurtarıp eve dönüyor. boş laf bunlar.
cumartesi çalışandan daha ezik olmayandır.
BiRAZ önce çıktım sonra götüm götüm geri geldim. çk üşdm çk.
belki o insanın gece gündüz çalıştığı finalleri cuma günü bitmiştir ve bir iki gün kafa dinlemek istiyordur ha?
"oğlum havayı görmüyon mu kar, yağmur fırtına" der.
durumu işe gelmekten iyidir.
Disarda kicim donacagina sicak yatagimda ezik olayim demistir.
Kar tipi fırtına var napalım yaaaneee.