bugün

(bkz: bugün burda cumartesi değil)
ömrün 1/7 sini daha harcamaktır.
daha vahimi, pazar günü çalışmaktır.
her cumartesi sol frame de gördüğüm ve her cumartesi bana sadece cumartesi günleri çalışanın ben olmadığımı hatırlatan güzide başlık...
şu anda yaptığım gibi genelde tribünlere oynamaktır, zorunluluktan, imalı cümleler duymamak için yapılandır.
(#7579814) kesinlikle katılıyorum ve her hafta katılmaya devam edeceğim. *
rezalet, namütenahi, nafevkaledenin fevki bir durumdur.
çözüm istifadır eğer bir yerlerde tutunacak bir dalın varsa, ama yoksa hayat artık zehirdir.
ben kurtuldum darısı kurtulamayanların başına.

dümbük kapitalizm!! sana çok pis küfür ettim farkındaysan.
pazartesi değil cumartesi sendromu yaşatır, akıldan geçen tek şey havaların ısınmasıyla bir anlık cinnet sonucu istifa etme korkusudur.
hafta içi sınavının olmasından kaynaklanan tutuşma halidir.
evde herkes pofur pofur uyurken söverek katıldığım gündür.
pazartesi, salı, çarşamba, perşembe, cuma ve pazar günü çalışmaktan farklı olmayan çalışma şeklidir.
evde sürekli dikkati dağılan birey için bu saatte kalkıp kütüphaneye gitmek zorunda bırakan durumdur.
bu başlığı görünce içimin cızz etmesine sebebiyet veren eylem. bir yandan da beni rahatlatan başıktır yalnız olmadığımı hissettirendir bana. fakat saçmadır cumartesi çalışmak mesela takvimlerde bile cumartesi ve pazar günleri ya daha koyu bir siyahla yada kırmızı renkle yazılmıştır. cumartesi günü elemanlarını çalıştıranların en basitinden şu takvim olayını düşünüp kendi içlerinde bi açıklığa kavuşturmaları lazımdır efendim ...
(bkz: cumartesi günü çalışan sözlük yazarları)
an itibari ile kendi düştüğüm durumdur. sabah 9 akşam 17.
çalışırken kötü, çalışmazken iyidir.*
bunun bide amcasının oğlu vardır,cumartesi sabah sınava girmek diye.
yaa ne sandınız lan bu saatte niye buralardayım ben?
kör bıcakla domates doğramak gibi. *
cumartesi günü sınava gitmekten daha iyidir, en azından para kazanılır.
her cumartesi buraya bunun ne kadar kötü birşey olduğunu yazmamıza sebep olan eylemdir.
sınava girecek arkadaşlara başarılar dilerken, bir yandan da verilen işin pazartesiye yetişmesi için küfür ve homurdanmalar eşliğinde ayılmaya çalışmaktır.
işsiz olup dertlenmekten çok daha iyi olandır.
hiç farkında olmasam dahi bu başlığı gördükten sonra kendime gelerek bunalımımıma sebebiyet veren çalışma biçimi...
tiksinç bir eylem olmasının yanı sıra, sosyal bir eziklik de hissettirir. birazdan dışarı çıkıp, tamirci çocuklarıyla futbol oynamayı planlıyorum.
sövmekten başka elimizden bir şey geliyor. söveriz ama gideriz, iş olmadan aş olmuyor.