bugün

sözlük, youtube, çalmayan telefon ve çay bardaklarına göz gezdiren kişidir. ama ezikmidir, değilmidir, tartışılır. yok ya değildir, bence tamamen tercih meselesidir.
her cuma dejavu olunur. çıkıp arkadaşlarla bi yerlere gitmek ne biliyim bi hava almak gerekir.
(bkz: lanet olsun dostum ben hemen buradan gidiyorum) *
bir an önce soyunmaya başlayıp, köpük banyosu için arkadaşlarına telefon etmeye başlaması gereken eziktir.
tüm haftanın yorgunluğunu atmak için evdedir belki de.
(bkz: neden birkaç gün tatil yapmıyorsun jonathan)
dışarda olup sözlük, facebook, twitter dan çıkmayan moronlar da var.

@-sosyal mi demek lazım yoksa onlara?

böyle olcaksanız oturun evinizde zaten dışarı çıksanız nolcak birbirinizin yüzüne bakmadıktan sonra.
beyler beni tanıdılar siz kaçın *
(bkz: sosyal bir ortam olarak cuma gecesi sohbeti)
Fena ezilmislerdir. Ne lan bu cuma aksami metrobusun hali?
cumartesi sabahi ise gidecek olandir. sabahin korunde kalkmistir cumartesiyi beklemektedir cikmak icin. ezik mi garip mi tartisilir.
Başlığı açan kişi açısından düşündüm de cidden kendiylr problemleri olan biri olmalı. Bu düşkünlüğün başka açıklaması olamaz zira.
kendileri gibi genelde ve özellikle cuma geceleri günah işlemeyenleri, asaletinden, zekasından, kalitesinden gelen 'asosyalliği' anlamayan gene tipik 'ergen kişilik' bir arkadaşın girdiği entry.
can sıkıntısından ne yapacağını bilmeyen eziktir.
cuma gecesi sevgilisini içmeye gönderip, kendisi evde kalıp bir yanda sözlük bir yanda da saçmasapan yalan dünyası izleyen ezikten daha ezik değildir.
yine ne var amk?
(bkz: yalnızlığın anlaşıldığı anlar)
asosyal olarak tasvir ettigi yazarlara, laf gecirmeye calisan, ne hikmetse kendi de sozlukte olan asosyaldir.
Cumartesi gecesi de sozlukte takilacak bir ezik olmasi muhtemeldir.
Hele birde doğum günüyse üfff...
Ne biçim eziktir.
(bkz: ben)
O da bir sey mi? Cumartesi takilan bile var, evlerden irak.
Her gece takılan ezik olarak benimdir.
anti sosyal kişilik bozukluğu olan birisi için ilginç bir durum değildir.sosyalleşmek gece yarılarına kadar barlarda takılmak değildir o ayrı konu.
Bugun pazar yirttik olum yirttik diye haykirmama sebep olan baslik.
çok acıdır.