bugün

3 sene ajan olarak çalıştığım yer.
Sigortayı aksatıyorlar, yoksa emekli olana kadar bırakmazdım.
ekranlara veda etmiş kaliteli polisiye dizi.

--spoiler--
but we never close.
--spoiler--
su sıralar dıgıturk'te yayınlanan polisiye dizinin adıdır. dızıde david caruso, horatio caine adında bilgiç cinayet dedektifini canlandırmaktadır. kisiliği ile ilgili kotu bır yorumum olmamakla bırlıkte, canlandırdıgı horatıo karakterıne gıcıgım vardır. eric delko rolundekı adam rodrıguez dızıdekı favormdır. dizide en cok gecen dialoglar, eser madde labotatuvarı, dna testi, suc alanı, kurban seklindedir. her bölüm birbirine benzese de izlenesi bir dizidir.
altyapısında, zengin miami' nin gerçek yüzünü ve suç batağına saplanmış gençlerini sergileyen kriminal dizi.
5 sezonuyla, dizimax te yayınlanmakta olan amerikan usulü polisiye dizi.
sadece horatio caine için izlenecek dizi.
horatio caine' nin her bölümde insanlık dersi verdiği dizidir. csi ekibinin lideri teğmen horatio cainedir. delko, wolf, duquesne ve tripp ekibin gözde elemanlarıdır. her bölümde çözülmesi çok zor suç vakalarının altından başarıyla kalkar ve ileri adli tıp yöntemlerinden de faydalanarak başarılı işler çıkarırlar.
4.sezonda labaratuarda yaşananları sızdıran bir muhbirin varlığından söz ediliyor.muhbirin kim olduğu konusunda her kafadan bir ses çıkarken halen sonuca varılmış değil. yine de uzun süredir csi:miamiyi takip edenler horatio cainenin birşeylerden kuşkulandığını ve muhbirin izini sürdüğünü farkeder.
sırf horatio caine için bile izlenebilecek dizi. bir insan bu kadar mı artist olur bu kadar mı yakışır polisliğe.
aynı the mentalist ve hawai five0 gibi ağzı açık bırakan ve kafada soru işaretleri oluşturan bir finalle 9. sezonunu noktalamıştır.
film tadında bir finalle 8. sezonuna noktayı koymuş kriminal dizi.
jenerik müziği dinlemeden geçilmeyen dizi.
ekşi sözlük' ten bir yazarın, son bölümünde horatio caine' nin neden gökdelenin tepesine çıktığını anlayamadığını belirttiği dizi.
son bölümünde, çok karışık bir seri cinayet davası çözülmeye çalışılıyor. zanlı bir balıkçı, suç ortağı ev hanımı olan kardeşi ve bir motorsiklet tutkunu. toplumun 3 farklı yerinden 3 insan, suç için yer arıyor miami' de.
horatio caine' nin gökdelenin tepesinde olmasının nedeniyse, her şeyi gören göz iması yapmaktır kanımca. kendisi, ' ben olduğum sürece görevim başında, suçun üzerinde gölgem olacak ' demekte.
edit: eksi oy veren arkadaşa derin anlam dersi vereceğim, bana ulaşsın.
eski bölümlerini seyrettiğim dizi. eve gizlice girip odada milyonlarca yere dokunan adamı parmak izinden bulamayıp kimyasl deneylerle bulmayan çalışan dizi.

CSI serisinin en kötüsü ama en daş figüranlara sahip olanı olduğunu düşünüyorum.
miami taunter adlı seri katilin yakalanmasıyla sona ermiş olan dizi.
efffffsane.