bugün

kulübü de sıkıldıkça bizi çağırıyor.şerefsizler

not:gs
kızın madride gitmesiyle yeni bi boyut kazanmış asılmadır. ulan bak bkz nasıl cuk oturuyor:

(bkz: inanma seni sikecek)
Dünya kadar malın olacağına fındık kadar vajinan olsun sözünün hayat bulması he ronaldo o yere girermi girmez mi bilmem ama kızın vajinasıyla ülke gündemine girdiği kesin.
LAN RONALDI BENI CAGIRSA BENDE GIDERIM AMK!
Bizim gazetelerin bu edepsizligi bi milli övüncümüz diye lanse etmedikleri kaldı. Utanıyorum be sözlük bir ülke böyle manav tezgahı gibi herşeyini ortaya döküp fotoğraf çeken egosu atmosferi geçen beyinsiz kişiliksiz mahlukatlarla taninmamali. Gazeteler sempozyum, soyleyisi icin avrupadan davet alan aydın insanlarimizi yazmali bu gereksizleri degil!
yaş Kemale ermeden, paralar suyunu çekmeden her çiçekten bal alayım kafasında olan ronaldonun yaptığı hede.
CR7: slm cnm nbr bize gelsene bugün

şeklinde liseli muhabbeti ile bizim kıza yavşamıştır. Biz bu taktikleri bırakalı 20 sene oldu adam böyle kız kaldırıyorsa geçmiş taktiklere tekrar başvurulmalıdır. (bkz: liseli qıslar eqlesin)
beyler ronaldo da abazaymış ya la amk!
(bkz: amını sikecekler gitme)

gitmemesi gereken durum.

arkadaş ronaldo olmak var,ayağına kadar çağır-sik yolla.

olaya bakar mısın amk.
benim instagramım twitterım olsa bana da asılırdı hıh cansu da kimmiş..irinayla cansuyu topla ikiye böl ben işte..
neymarı hatırlattı bana ohaaaaaaaa.
Ronaldonun dünyanın en zengin apaçisi olduğuna kanıttır. Evet.
türklerin "kızımızla gezdin, şimdi bize o turu geçirteceksin" diyebilmek için hatırlattıkları bir hadisedir.

vallaxi artık size hiçbir şey diyemiyorum. allah azze ve celle ıslah etsin.
Cansu taşkın kim amk dedirten asılma durumu.