bugün

Covid-19 döneminde evde kalınan zamanlarda azgın tekeleri ortaya çıkaran covid sonrası normalleşme döneminde fuckbuddy bulmanın Kolay olması durumudur.

--spoiler--
Evet normal günlere dönmeye başladığımız ilk anlardan itibaren, savannah çöllerinde çiftleşme merasimine katılacak hayvan sürülerinin yaydığı kokular gibi, insan kokuları sürüp hayvan gibi hislerle sokakta fuckbuddy bulma durumudur.

Geçenlerde geçen dediğim 2 gün önce malum covidden dolayı sahillere göremediğimiz bir zamanlarda arabama atlayıp, Güzel memeleketim izmir'in saklı koylarının birinde denize karşı kitabımı okuyup, limon eşliğinde votkayı yudumlarken az kamp yapan iki alımlı kadın biraz yaklaşıp kamp ateşi için çakmak istediler. Her ihtimale karşı bagajda sakladığım gaz yağı ve kibriti kendilerine verdim. Biraz daha dinlenmeye devam ederken, evden getirdiğim Laptop ile steam üzerinden pubg oynamaya başladım. Kulaklık olmadığı için ses dışarıya gidiyordu. O sırada silah seslerini duyan kamp kızlarından biri gözleri ışıl ışıl bir şekilde yanıma geldi ve aaaaa bende pubg oynuyorum çok eğlenceli beraber oynayalım mı dedi? Ancak kendileri mobile den oynadıkları için bana katılamadı. Daha sonra yanıma oturup biraz taktik almak istedi. Arabamın içine geçip oynamaya devam ederken kamp misafirimiz de beni izliyordu. Sağdan soldan konuşurken birden öldürdüğüm adamları ne kadar güzel vuruyorsunuz bir kerede bana vursanız, Böyle sessiz sessiz evime gelip vursanız dedi. Bir anda kendisine dönüp gözlerinin içindeki seks ateşini gördüm. Covid 19 seks mağduruydu. Ben önce hiç bir cevap vermedim, Daha sonra silkilecek öz bakımı yerinde mi diye kamp misafirimize baktım. Taş gibi izmir kumrusuydu. Kulak memesi kıvamına gelinceye kadar yumuşak bir şekilde sohbet ederken, elini birden pantolonuma götürdü ve evine götür beni dedi.

Güzel memleketimin Foça ilçesinde bulunan dededen yadigar yazlığa götürdüm. Evin içine girer girmez azgın boğanın ilk yaz güneşine çıkması gibi heyecanla seks başlatıcı hareketler yapıyordu. Telefonundan bir müzik açarak dans etmeye başladı.

Daha sonra yatak odasına götürüp nefes kesici saatlere başlamıştık. Bir ara dogy style pozisyonunda kamp misafirimiz o kadar coşmuştu ki vur vur vur babamın evini üstüne yapacağım, köpeğin olacağım gibi sözler duydum. O anda erkeksizliğin ve kadını doyurmanın neden bu kadar önemli olduğunu bir kez daha anlıyordum.

Siz siz olun fuckbuddynizi doyurun. Yoksa doyurana köle olurlar.
--spoiler--