bugün

çok doğrudur, coni dep aslında maymuna benziyor.

ben çok tv izlemem bi akasya durağını izliyom entelektüyelim baya ondan ama öyle bir geçer zaman ki'de aylin var ona aşığım ya inşallah pipisi yoktur, ben coni dep'in maymuna benzediğini düşünüyom mesela benim tek kolum yok 50 kilo falanım kapkara suratım var her gören dövmek istiyo ama daha yakışıklı olduğumu düşünüyom bence onlar makyaş güzeli, makyaş yapmasın kesin bok gibi falan olur, tuvalet gibi olur, en yakışıklı adam can kilot van dayimdir, onun gözleri ben de olsa fille bile sevişirim valla gider fil bile tavlarım ben çok kaslı olmak istiyom ama fitaminim yokmuş doktor dediydi git fitamin al dedi portakal em dedi.
iki defa dünyanın yaşayan en sexy erkeği seçildi adam. evet, her insan biraz maymuna benzeyebilir. bazı insanlar bazı hayvanlara da benzeyebilir, mesela benim babam akbabaya benzer. neyse, konumuz coni dep olduğu için coni dep'e geri dönüyorum(geri derken arkamı manasına da gelebilir, kız olsam veririm yani). her insanın benzediği bir hayvan olduğu gibi coni dep'te maymuna biraz benziyor olabilir. bu gayet olabilir bir durum.
başrolde coni dep ve huzurlarınız da

(bkz: karaman korsanları)