bugün

özetle ifadesi şu : 'ufo gören masum köylü'dür !
kola içmeyip nazo meyve suyu içen kişidir. amacı nazoyu kolaya karşı bir dünya markası yapmaktır.

(bkz: var mı nazo gibisi)
israile taş atan filistinli çocuk gibi asil duygunun insanıdır . tanka karşı taş anlıyormusun .
özelliği türk olmak değil islamcı olmaktır.
söz konusu islamcılar ise şaşırmak anormal oluyor.
coca cola içmeyip, cola turka gibi iğrenç ötesi bir şeyi içen zihniyettir.

her şeyden önce şunu da düşünmeli, coca cola içmeyi reddeden beyin. şimdi bunu milyonlar içiyor. tarifi yapılamayacak derecede çok insan coca cola içiyor, hatta buna bağımlı olmuş halde. bunu sen içmesen, o parayı vermesen adam ne kaybedecek ki? hiçbir kayıp yaşamayacak, aynı şekilde devam edecek yoluna. milyar dolarları götürüyor, 2,5 liranın hesabını mı yapacak.

için rahatlayın abi.
bende eksileneceğini bilerek yazıyorum.
bir kere listedeki şirketlerin yüzde 90 ı abd merkezli.yani aklım almıyor benim aldığım ürünün parası nasıl israile gidiyor.hangi şirket enayi ki kazandığı parayı israille paylaşıyor.
sığır gibi bir cola-hamburger vb. tüketicisi olmaktansa, dünyayı değiştirmesi mümkün olmasa da fark yaratabileceğine inanan birisi oplmak adına yapılmış eylemdir.

(bkz: sırf kola arzusundan vazgeçemediği için, kola içmöeyi reddeden erdem sahiplerine bok atmak)
o2 kaybı tasviri ultra-fena hoş olmuş. öyledir harbiden. dünyayı terketmelidir aynı zamanda ama farkında değildir... çünkü yeryüzü neredeyse israil tarafından yönetilmekteedir... neredeyse...
hangi dilden, hangi dinden, hangi ırktan olursa olsun, çocukların ölmemesi dileğimle yazmaya başlayayım.
Cola içmeyerek israili çökerteceğini sanan türk ;ikinci dünya savaşında 7 milyon yahudiyi, bir o kadar çingeneyi ve başka ırklardan olmak üzere 60 milyon insanı kadleden Hitleri dünya önderi dünya lideri olarak gören ve eminim bir daha hitlerin dünyaya gelmesi için dua eden kişidir. Halt ediyor sonuna kadar halt ediyor.
bir zamanlar yahudi çocukları katleden hitleri de, nazileri de, onlara yardım edenleri de,ırak ta ki çocukları kaleden amerikayı da, filistin çocuklarını katleden isarili de lanetliyorum.
(bkz: cola)
intel çekirdekli bilgisayarı ile de facebook'ta anti-israil propagandası yapar, ironi rekoru kırar.
Ne alakası var a.q diyecek türktür.En azından tarafını belli eden türktür bence.
ülker ürünleri yemeyerek tüm islam alemi ile savaştığını zanneden saf kemalist'ten daha mantıklı bir iş yapmaktadır. Çünkü ulusalcı olduğunu iddia eden bu kemalist yerli bir firma olan ve onbinlerce türk vatandaşına ekmek veren ülker firmasını aklınca protesto etmekte ve ülke ekonomisini baltalamaktadır.
zaten kola zararlıdır içilmemesi lazımdır.örneğin kolayı gidip tuvalete dökün temizliyor ama sen onu alarak hem para kazandırıyorsun hem de israile para.
--spoiler--
Haz­re­ti ib­ra­him ate­şe atı­lır­ken ka­rın­ca ağ­zı ile su ta­şı­yor­muş.

“Ne­re­ye gö­tü­rü­yor­sun bu su­yu?” de­miş­ler.

“Al­lah' ın pey­gam­be­ri­ni ate­şe at­mış­lar, o ate­şi sön­dür­mek için ta­şı­yo­rum” de­miş.

“Ama bu su ile dağ­lar gi­bi ate­şi na­sıl sön­dü­re­bi­lir­sin ki?” de­miş­ler.

“Ol­sun. Ben de bi­li­yo­rum sön­dü­re­me­ye­ce­ği­mi. Ama elim­den bu ge­li­yor. Ta­ra­fı­mı bel­li edi­yo­rum” de­miş
--spoiler--
onlar bir de kolanın böcekten çalı çırpıdan felan yapıldığını savunurlar. samimi konuşmak gerekirse umarım ilerde o böceklerin nesli tükenmez.
zafere giden yolun samimiyetten geçtiğine inanan akli başında türk tür.
ak partiyi abd bazlı bir parti, erdoğanı da mason sanan türktür.
başka bir sebepten içmeyen türkler bulunmaktadır.

(#16873141)
kola içmeyerek sağlığını koruyabileceğini bilen türktür.

çökertmek bir kenara, bari benim param onlara rızamla gitmesin diye düşünen türktür. ancak mecburen ordan burdan bir şekilde gider. iyi niyetini ve gösterebildiği kadar gösterdiği iradeyi kutlamak lazım.
"kola içen fakat damla su içmeyen"den daha vahim değildir.
Amerikan malı Facebook U kullanmaktan çekinmez.
kendi ülkesinde baş olanların ülkeyi nasıl soyduğunu bilmeyen türktür.
gidip israil'dekiler haricindeki avrupa ve orta doğu'nun gelmiş geçmiş en siyonist düşünceye yakın partisi olan akp'ye oy verir.
Kimse israili çökerteceğini filan sanmıyor arkadaşlar.sadece üzerine düşeni yapmaya çalışan insanlar.siz tvye bakıp üzülünce birşey olmuyor maalesef.bir kurşun parası da olsa insanlar tepkilerini ortaya koymalı.abd de öğrenciler coca colayı boykot ediyoruz diye video çekip tıklanma rekoru kırsınlar ülkemizdeki müslümanlar bunu akpye bağlasın.yazık valla.ayrıca sadece coca cola değil bütün israil malları boykot edilmeli.