bugün

güvenlik güçlerinin yayınlamış olduğu, yapılan son operasyonlarda teröristlerin g.tlerinin nasıl tutuştuğunu gösteren konuşmalardır.

http://www.sozcu.com.tr/m...ome/detay?post_id=1012617

15 ARALIK 2015/ SAAT 23:48 CiZRE

Terörist 1: Arkadaş düşman hastanede orada. Yatan hastalar var. Ne yapalım? Terörist 2: Talimat açık. Arkalarından vurun. Terörist 3: Evet evet. insanları düşünmeyin. Hastaneyi tamamen patlatın.

16 ARALIK 2015/ SAAT 02:10 CIZRE
Terörist 1: Fedailer Hastaneye girsinler mi. Terörist 2: Vurun! Vurun! Talan edin. Terörist 3: Oradaki yerleri tarayıp vurun. Terörist 1: Etrafta ve içerde asker var. Zayiat veririz, başarı şansı yok gibi. Terörist 2: O zaman gidin kendinizi patlatın zaten öleceksiniz bari bir b.ka yarayın.

16 ARALIK 2015/ SAAT 02:30 CIZRE
Terörist 3: Bir araç geliyor. Işığını azalttı. Şimdi kapattı. Terörist 4: Hala niye bekliyorsunuz ki roketleyin. Terörist 3: Her yer asker kaynıyor. Yerimiz ortaya çıkar. 8 kişiyiz hepimiz ölürüz. Terörist 4: Ölün o zaman! Terörist 3: Gel sen öl. Oradan konuşmak kolay! Terörist 4: ... küfür ediliyor

16 Aralık 2015/ SAAT07.15 CIZRE
Terörist 5: Arkadaş. Kültür merkezini hemen patlatın. Okuldakiler de kaçarken ateşe versinler, Terörist 6: Anlaşıldı. ilk fırsatta tamam. Bunlar hiç uyumuyorlar. Dışarısı çok hassas. Burnumuzu çıkarsak vuruyorlar. 3 kişiyi kaybettim. Terörist 5: Tamam fırsat bulunca hemen...

16 Aralık 2015/ SAAT 13.25 CIZRE
Terörist 1: Suikastçiler geldi, Caminin köşesindeler. Terörist 2: Muhtar o çocuğu onlarla beraber. Bizimkilere cepten uluşamıyorum hatları kesiyorlar telsize cevap vermiyorlar. Patlatacaklardı şimdi camiyi ama ses yok. içerde çok mühimmat ve patlayıcı vardır. Terörist 1: Allah belanızı versin!...Küfürlü konuşma...

17 ARALIK 2015/ SAAT 14.35 CIZRE
Terörist 3: Biz düşmanın nerede olduğunu görmüyoruz. Düşmanın dikkatini çekin. Görüntü vermelerini sağlayın, indirelim. Aradan eylem yapacağız. Terörist 4: Arkadaş bunlar hayalet gibi. Üstümüze ateş yağıyor nereden geliyor görmüyoruz. Terörist 3: Bu sefer bittik gerçekten bittik. Teslim olmak yok kendinizi patlatın gerekirse. Terörist 4: Fırsat bulursak patlatırız!..

17 ARALIK 2015/ CIZRE
Terörist 1: Herkes çok dikkatli olsun. Bulut gibi bunlar, uçuyor herifler Terörist 2: Lisenin oraya sızmaya çalışıyorlar. Terörist 1: Karpuzları (el yapımı patlayıcı) tek tek patlatın. Terörist 2: Okulda iki arkadaş var. Terörist 1: Boşver patlatın onlar da 'şehit!..' olur.

16 ARALIK 2015/ SAAT 11.05 SILOPI
Terörist 1: Üç Korucu öldürdük. Terörist 2: Tamam bana bunlarla gelin.

16 ARALIK 2015/ SAAT 15.00 SILOPI
Terörist 3: Arkadaşlar! Benim yanımda kimse kalmadı, hepsi kaçıp gittiler. Terörist 4: Şerefsizler nereye gitti? Neden vurmadın itleri? Her yer sarıldı nereye kaçtılar ki? Terörist 3: Başımı bir kaldırabilsem tamam da, burası tam cehennem. Gel sen vur. Terörist 4: Aptal aptal konuşma geber o zaman!..

17 ARALIK 2015/ SAAT 15.15 SILOPI
Terörist 1: Arkadaş! Düşman etrafımızı alıyor? Bırakmıyor. Terörist 2: Arkadaşlar bak ambulans geliyor oraya. Ambulansı vurun kargaşa olur! Terörist 1: Küfür ediyor... Niye açık not veriyorsun. Gafil muhbirsiniz hepiniz. Terörist 2: Küfür etme. Açığı mı kaldı. Vurun ambulansı!

17 ARALIK 2015/ SAAT 16:30 SILOPI
Terörist 3: Eğer okula gelirlerse okulu tamamen imha et arkadaş. Tüm mayınları birlikte patlat. Okulu da imha et. Arkadaş. Anladın mı? Terörist 4: Tamam. Ben yukarıdaki okula gidiyorum. Orada biraz malzeme var. Onu getireceğim. Terörist 3: Sen git, biraz da bize getir!