bugün

artık ipne olmuş erkektir.
ihtiyaç duysa da gerek duymuyor olabilir. nefsi terbiye bakımından.
ununu elemiş eleğini asmış , silahı taşımadan bulundurmaya düşürmüş adamdır.
yıllardır "ulan var mı acaba benim gibi anormal bi insan?" sorusunu sorup cevap alamazdım. şu an anladım olduğunu.

yav ereksiyon problemi, kılsızlık vs. problemim yok. sırf netleştirmek için doktora gidip sperm sayımı, testosteron seviyesi vs. baktırdım. gayet iyi. ama gel gör ki durum bu.

hayır sevgilim de oldu. ulan bir kere niyetine girmedim. gerçi bunda evlilik dışı cinselliğe karşı olmam da etkili idi. ama öpmek dışında bir faaliyetim olmadı ki kızla ciddi düşünüyorduk biraz da bundan olsa gerek yelkenler fora idi. hamle etsem sabahlar olmayacak o derece. sonunda kesin gizli ibne falan sanmıştır.

neyse işte sözlük, demem o ki bazı erkekler böyle demek ki. şükrediyorum.
cinselliğin onu kontrol ettiği değil, onun cinselliği kontrol ettiği erkektir. Her zaman yapabileceğini bilmek ve bunu yapmamak her kişinin değil, er kişinin harcıdır.
bengay sürüyodur.
(bkz: Aseksüel)
ihtiyaçlar hiyerarşisi diye bir şey vardır. Bildin mi? O yanlış işte, cinsellik genel olarak ihtiyaç değildir, ihtiyaçların sonunda elde edilecek olan hedeftir.

Yani hiç bir erkek veya kadın cinselliğe ihtiyaç duymaz. Hedefin bir parçasıdır cinsellik.
Cinsel açıdan onu etkileyen bir hatun kişisiyle tanışmamıştır. Cinsellik hep aklımızın bir köşesinde yatar, onu hortlatmak önemli olan.
San ki her gün sevişiyoruz. Sevişmesek öleceğiz.
bitkisel hayattadır ya da ölüdür.