bugün

SÜREKLi olarak artık açmayın denmesine rağmen inatla açmaya devam etmektir.
hayatın içinde olan bir olayı sözlükle paylaşmak ve herkesin bildiği şeyleri yazmaya devam etmektir.
ülke olarak kafamızın en iyi çalıştığı konu olması sebebiyle son verilemediğini düşünüyorum
kişinin kendisi artık açmayayım demedikten sonra açılmaya devam edecek başlıklardır. mühim olan kantarın topuzunu kaçırmamaktır... her halükarda herkesi memnun etmenin imkansızlığı, herkesce kabul edilebilir bir gerçektir...
sözlükte tabiki yaşamla ilgili ne varsa onlar yansıtılacaktır ama saçma sapan başlıklarla değil...

(bkz: kafasını donunun içine sokup dünyaya ordan bakmak)
sözlüğün bıkkınlık verdiği an.elbette cinsellikte konuşulacak ama 20 başlığın 15 i cinsellikle ilgili olabiliyor, yaş ortalaması 15-20 arası olabilecek yazar grubunun üzerinde en çok oynadığı konu. yaşları düşünülünce belki normal karşılanabilir ama yeri keşke burası olmasa diye düşündüren durum.
zik kafalı olmaktır.
"pasif kullanıcıyım ben. ancak burada yazıya dökebiliyorum ne yapabilirim" diyen kişilerin boyuna açtıkları başlıklar silsilesidir.
(bkz: sokayım başlığa sana bir şey olmasın)
eğitim ve söylenmeyenler söylenebiliyor bu başlılarla,zaten yararlı birşey olunca hemen tepki çeker
2006'dan 2009'a kadar vazgeçilemeyen ısrarcılıktır. cinsellikle alakalı öğretici bilgiler sunulması yerine, kim kimin ağzına vermiş, kim kimin meme ucunu kemirmiş adı altında açılan başlıkların devamlılığı.

(bkz: dilinde tüy bitmek)
(#6428106) tamamen aynı fikirdeyim.
(bkz: yeter artık yahu)