klasik dinci, yobaz aptallıklarından biri dahadır. insanlarda en doğal şey olan cinselliğe ''ayıp'' gözüyle bakılır, tiksinilir, evlilik gibi bir kurumla üstü kapatılmadığı sürece alaşağı edilmeye ve bunun sonucu olarak sapık bir nesil oluşturmaya çabalanır. bırakın, isteyen isteyenle sevişsin ya. görende sanıyor ki millet sizi sikiyor. ulan bırak, 31 çekeceğine millet sevişsin. ileride o libido patlaması yüzünden tecavüz vakaları artacağına, herkes rızasıyla, sevgiyle sevişsin. sana ne ya, sana ne. oğlun sevişiyor mu? sana ne. kızın sevişiyor mu? sana ne. kimse bir kaç bok beyinlinin yüzünden cinselliğini boyunduruk altına almak zorunda değil.

ulan, yüzyıllardır, hatta milyonlarca yıldır insanlar sevişiyor. derken, 2-3 tane ''beni allah gönderdi, ben tanrı'nın oğluyum'' diye ortaya fırlayan, peygamber oldukları varsayılan kişiler sözde tanrı'dan aldıkları yetkiye dayanarak insanların hayatına karışma özgürlüğünü kendilerinde bulunuyor. hadi lan oradan!
Allah demis ya. Kur'an'da yaziyor.
Nur suresi ikinci ayette acikca belirtmis.
asit, harama helal dedi ve gavur oldu.
5 yaşındaki öz evladına tecavüz etmek veya 60 yaşında 13 lük çocukla evlenmek yerine iki gönül bir olduysa ben bu işe zina diyemem.