bugün

(bkz: bir kadın olarak sus)
Oha cok haklisin

Nickinde güzelmiş,uygun oldugunda ararsin canim ozel mesaj bekliyorum.

(bkz: filiz seviselim mi)
doyur bizi supergirl.
Nedense bu sözlükte hep aşağılanan erkeklerdir. Maşallah hanımkızlarımızın hepsi namazında niyazında...
Neden bir gazoz alıp rahatlamıyorsun yavrum?
(bkz: eğitim sürecinin evlilik yaşını geri bıraktırması)
ülke olarak açlık sınırı bence kadınsızlık tabii erkekler için bu ön görüm. belki de yanılıyorumdur. şey yapmamak lazım.
Ruhsal aclik plmasin o..
Ce za lan dı rıl ma lı lar. Nokta.
Burada mı toplanıyoruz? Zira mp3 çalar falan getirebiliyorsak eğer infected mushroom dinlemeden yapamam ben.
700-800 000 ziyaretçi senin o kıt beyninle yazdığın ve genelde regl, ped, kaslı erkek, çikolata gibi saçma salak konularla ilgili olan cahil entrylerin yerine erkeklerin yaptığı bel aşağı şakaları okusun, yeğdir.
bize diyor.
Sözlükte kız avlamaya çalışacak kadar acınasıdırlar. Kendilerini bu kadar küçük düşürdüklerinin farkındalar mı ki acaba.
Çok fazla ergen veya ergenliğini atlatamamıs arkadaşlarımız var. görmezden gelin.
Sakson köleleridir. Böyle karılar da var etrafta havalı gözüken erkekleri bulmaya çalışan. işte bu abazaların onları düşürebilen kısmı kendilerini başarılı ve mutlu zannediyorlar. Bilim,sanat vs. gibi şeyleri vakit kaybı zanneden bu tipler(tip dedim çünkü hayatının hiçbir döneminde karakter olabildiklerini zannetmiyorum)bütün sosyal kodlamaları bozularak sakson kölesine dönüştürülmüş zavallılardır. Camus ilerde insanlar pazarcı olucak tek dertleri kendilerini pazarlamak olacak derdi. işte bizim yüzyılımız bilim insanlarının,sanatçıların,filozofların,gönül insanlarının değil pazarcıların çağı.
kavurma yesinlerdir.
(bkz: beni tanıdılar sen kaç)
Bu sefer yazma beni.
koçların taşşakını yesinler.
24 yılın açlığını yaşıyorum kolay değil. Bir gün birine patlıyacam ama hadi bakalım kime denk gelirse.
vahim durum. beni de yazın. keşke tek cinsel olsa. görsel, tensel, dinsel, düşünsel, işitsel tamamen evrensel bir açlık benimkisi. beslendikçe genişliyor ruhumun bünyesi bebişim.