bugün

yazmıyım yazmıyım dedim de kardeşlerim artık olmucak. cin yoktur.

ben bir zamanlar genç bir ateyisken *, zaten yaşlı ateyis diye bişey olmaz biliyosunuz *, benimle inatlaşan bi arkadaşla sözde bir cinci hocaya gittim. dedim göstersin lan. ağzımı yüzümü siksin gerekirse dedim. gittim.

neyse efendim bi sebep uydurduk. işte bi arkadaşımız çok hasta, onun derdinin dermanını soracaz cine. bak bak. amk sanki hacettepe tıp mezunu cin. hoca da heralde cinlerin cv leri toplamış. ik firması gibi çalışıyo pezevenk. arkadaş ta inat ediyor var cinler, hoca sana gösterecek diyor.

gittik adam elinde tesbih sallanıp duruyo. sebebi ziyaretimizi anlattık. bi kitap aldı eline üstüne tülbent örttü 3 damla su döktü. sonra dualar okudu ışıkları kapattırdı falan. sonra moruk mum yaktı. (iyice geriliyo ortam burdan sonra dikkat.) mumu söndürdü. dumanı hafif hafif görülüyo havada. arkadaş bana kaş göz yapıyo bak görüyon mu diyo. dumanları gösteriyomuş salak. sonra birden yüzüme bişey deydi. hassktir dedim bi hopladım yerimden, anasını satayım örümcek sarkmış tavandan aldım elime öldürdüm. güleceğim çıktı. hoca efendi şşşş yapıyo. şş yaptıktan sonra mırmır bişeyler konuştu. arada böyle iç geçiriyo ürperir gibi falan. adam triplere girdi. hay sokiyim dedim şimdi sapık falan da çıkarsa tam olur.

demeye kalmadan ışıkları aç dedi adam bi baktım şalvarımsı bişeyle kalmış hoca seksi vücudunu sergiliyor. 16 yaşındayım amk dumur oldum. dedim sikecek bizi.

demeye kalmadan adam eliyle yanağımı okşamaya kalkmasın mı.

zıpladım yerimden "elini ayağını sikerim lan" diye. gerzek arkadaş ta kalktı "napıyorsun amca sen" diye bağırıyor. ben bu sırada yerdeki kitabı aldım odanın camına fırlattım kırdım. karısı falan geldi hoca efendinin. olay çıktı evde.

sonra anneme babama anlattım. şikayetçi olduk tacizden dolandırıcılıktan. yerel gazetede falan haber çıktı da linkini bulamıyom.

he ne diyodum ben. cin yoktur.

görmedim yani adam o kadar soyundu moyundu ama tek gördüğüm göbekti.

eğer cin arıyosanız hocaların kendisi cin amk.
kur'ana inanmayanların düşüncesidir. gerçek değildir.
şimdi ben inli, cinli şeytan çıkartmalı filmler izliyorum. orada mesela içine bu varlıklardan girenler böyle çok asabi oluyor, sürekli böyle bağrıyor, sinir kusuyor, gözleri dönüyor, kızarıyor, bozarıyorlar.
neyse sonra haberleri açıyorum bizim başbakana bakıyorum ! öyle bir konuşuyor, öyle bir davranıyor ki sanırsın içine cin girmiş. başka mantıklı hiç bir açıklaması yok !
dolayısı ile hani olabilir yani !
söylemeyeyim söylemeyeyim dedim de arkadaşlarım artık olmicak. Cin vardır.

(bkz: geçen yine çarpılıyorum)
dünyada yaşayan zilyon tane insanın ispat edemediği kulaktan dolma koca karı laflarını gerçeklik sananlara ters gelen gerçekliktir.
doğru bir tespittir bide cinci hocalar var insanı dolandırıyo paralarını alıyo soyunuyo falan işte ben onların
http://inciswf.com/1288033921.swf.
(bkz: rahman suresi)
(bkz: bu başlığı açanın ağzıyla götü yer değiştirdi)
bir ateist gerçeği olabilir, mümin gerçeği değil.

cin'e inanmayanın dinden çıkması, yaratanın dinden çıkarırım dememesi, aforoz mu var falan...

teolojik olarak tartışırsak, kuran'a (kitaplara) iman, imanın esaslarından birisidir. kuran'da cin vardır, cinleri ve insanları biz yarattık vb. tartışmasız açık ifadeler varsa ve siz buna inanmıyorum diyorsanız, o dinin neresinde olduğunuzu tarif etmeniz gerekir.

meseleyi birilerini dinden çıkarıp sokmak algısıyla değil de, anlamak, idrak etmek, açıklamak olarak düşünürsek de daha doğru hitap edebiliriz.

müslüman olarak beni mutlu edecek şey, kimsenin dinden çıkması olmaz neticede.
ateizme giden yol.
geçersiz bir önerme olmuş. sen inanmıyorsun ya da inanmak istemiyorsun diye yok demek değildir bu.
kuranda yazdigindan oturu bir muslumanin inanmasi gereken yaratik.
Biri der namaz yoktur biri teravih,
kılıyorsan namaz da vardır
tutuyorsan oruç ta vardır.
kılmadığın, tutmadığın, okumadığın,
görmediğin için yok diyorsan eğer
sen inanma zaten ulan ayı
sana hiç bişey yok
bende diyorum bu çocuk niye böyle. yalancı hocaların eline düşen ve cinsel tacize uğrayan bebelerin hayat hikayelerinin sonunu örtbas ederek kanıtlamaya çalıştıkları gerçektir. geçmiş olsundur. acıttı mı yalancı hoca?
olsaydı şu ana kadar bi tanesini sikmiş olurdum. sikmediysem yok demektir.
cinler vardır.bu kadar geerizekalı birşey iddia eden ancak troldür dedim, puanı da iyi adamın hayret.
yoktur öyle bir gerçek.
(bkz: biri siksin la şunu)

cinler için;
(bkz: biri çarpsın la şunu)
Keşke gerçek olsa.Arkadaş olurduk falan.Her insanın bir cin arkadaşı olurmuş.Onlar birbirlerine içten bağlıymışlar.Cine bişey olursa insanın da canı acırmış.hem iyi hem kötü gün dostu olurmuşlar.insan sevişeceği zaman kanki cin yan odaya gidermiş.Bi kanki cin de insan arkadaşına aşıkmış falan.Kanki rolu yaparmış.Bir gün itiraf etmiş aşkını.insan da demiş ben seni arkadaşım olarak görüyorum.Cin da kendi boyutuna gitmiş bi daha da asla görüşmemişler insan dostuyla.hep onu düşünmüş durmuş.Ya da bu hikayenin insan cine aşık versiyonu.Peri masalları güzel.
geçen gün bir arkadaşımla daha tartıştığım mevzu. arkadaş türk işi ateist, bana diyor ki saçma sapan şeyler bunlar, madem cinler var neden ateistlere musallat olmuyor falan... dedim ki kardeşim, musallat olmadığını nereden biliyorsun?

açın bakın, kur'anda benim cinlerle ilgili okuduğum ayetlerde cinlerin en çok vesvese vermesinden ve hz süleymanın cinlerden oluşan bir ordusunun olmasından bahsediyor. yani aslında cinlerle ilgili bildiğimiz en temel şey, onların vesvese vermesi ve normalde bize görünmemesi. vesvese nedir peki? kafanıza birden saplanan düşüncelerdir. sözlük anlamı kararsızlık, kuşku demektir. ya bazı kuşkularının sebebi o cinler ve iblisler ise?

kuşkular normaldir. her insanda olur, olması gerekir. insan böyle bir canlıdır çünkü. ancak bizim yerli ateistler, dini inkar yoluna giderken dindar insanlarla aynı yolu takip ediyorlar hep. bilimi kendi inanış şekillerine alet ederek, sanki bilimsel olarak tanrının var olmadığı, cinler, iblisler gibi varlıkların sadece hayal ürünü olduğu ispatlanmış gibi konuşuyorlar. halbuki bilimsel olmayan bir mevzu, bilimsel olarak açıklanamaz. öte yandan insanın bütün kuşkularını, bütün meraklarını şu ana kadar bilimin gideremediği de bir gerçek. o halde neden bu kadar takıyorsunuz ki bu şeylerin var olmadığını ispatlamaya? ben ateist olsam mesela*, şunu söylerdim: "nasıl ki bütün hava olaylarını kontrol eden, gözle görülmeyen, varlığı bilimsel yollarla tespit edilemeyen bir tanrının var olmadığını ispatlayamıyorsam, cinlerin ve daha pek çok ruhani varlığın da aslında var olmadığını ispatlayamam. ancak yine de bu onlara inanmamı gerektirmez. ben var olmadıklarına inanıyorum" der geçerdim. bir nevi "benim dinim bana, senin dinin sana" durumu yani.

ki aslında dinin de özü budur. gözlerimizle gördüklerimizi, kulaklarımızla işittiklerimizi değil; kalbimizle hissettiklerimizi arama yoludur din. bu gerçekliği kapsayan, ama bu gerçekliğin de dışında, bambaşka bir gerçekliği arama yoludur din. plato'nun mağara alegorisinde olduğu gibi, dünyadaki her bilginin, her doğrunun aslında bu dünyanın dışındaki gerçek bir dünyanın sadece bir gölgesi, bir izdüşümü olduğunu düşünmek; öyle hissetmektir.
en tatlı cin eti cin Tamam sustum.
dini inanışa bağlı bir durum. bana göre var sana göre olmaması pek te umurumda değil
Tabi ki bu konuda sizlere savlar tezler sunacak degilim. Lakin denemesi bedava. Nasıl geldiklerini biliyorsunuz. ...
yoktur. insanlarin uydurmasidir. bunlarin varligina dair kuran disinda en ufak kanitiniz yok aq. dunya uzerinde 7 milyar insan var ama bir kisi bile bunlari gormemis. bir kisi bile varligini video vb. seylerle kanitlayabilmis degil. onu gectim bu cinler neden sadece inancli insanlarla ugrasiyor aq? neden ateistlerin yanina gitmiyorlar? yoklar cunku.
Töbe de.

Bana geliyorlar,çay kahve Gırla. Arada batak, çanak, 101 ne bulursak atıyoruz, beraber çiğköfte bile yoğuruyoruz.
cin diye bir şey yoktur varsa beni de çarpsın. buradan chalenge yapıyorum cinlere. ancak beni çarpar öldürmezse ben çok pis çarparım ona göre. hatta tek başımayım şu an gelsin çarpsın. çarpmazsan yavşaksın ve dostum anan tam bir fahişe.