bugün

Ellediğiniz her hayvan hayvan mıdır? Cinler basbayağı hayvan kılığında Etrafta dolaşabilir. Şüpheli hareketleri olan hayvanlara yaklaşmayın.
ebesinin amı diyebileceğimiz gerçek. japon balığı da cin değil mi?
(bkz: pet sematary)
- şüphelilerin listesini getir naim.
+ buyrun efendim...
- paşa, yumak, hades, minnoş, ıtır... bunlar ne lan?
+ şüpheliler efendim.
- neyden şüpheliler? neden şüpheliler listesine aldınız bunları?
+ mmmh..

evet... şüpheli hareketleri olan hayvanlar. asıl bu hayvanlar araştırılmalı cinlerden önce. evet.
insanlar girebiliyorken, cinlerin girebilmesi daha kolay olsa gerek.
doğrudur. bir keresinde hamsterımın kafesinde 2 tane hamster görmüştüm. ki 1 tane vardı normalde. 2 kulfallah 1 nas okudum, hamster kayboldu.

şaka lan, yok öyle birşey. hayvanlara yaklaşamayanların uydurduğu saçmalık.
gerçektir. bir örnek anlatayım. ben bir gece karanlıkta bakkala içki almaya çıktım daha doğrusu büfeye. saat de 3 felan. yolda yürürken kedi mi köpek mi belli olmayan mal mal sesler geldi sonra biraz ilerldim arabanın yanında kara bir kedi gördüm. simsiyahtı ve bakınca ürktüm nedense. bi yusufladım noluyo amk felan dedim. kedi kendi kendini ısırıyordu ama oyun gibi değil baya ısırıyordu. bi de böyle ayakları ters değil ama kırık gibiydi çok acayipti. götüm götüm eve gittim amk siktir et dedim içkiyi zaten daha gece içki almaya felan çıkmam akp yasakladı gerçi. ayrıca o arabanın yanında sabah kedinin ölüsü vardı. siz siz olun dikkat edin.
ürperten gerçektir.
insan kılığına girmesi kadar ürkütücü değildir..
geceleyin bakkala dondurma almaya giderken sokakta görülen korkunçlu ve gözleri parıltılı kedileri cin sanmamıza sebep olan iddia. *

düzeltme: bakkala market yazmıştım, sonradan düşününce orasının bir market değil bakkal olduğunun farkına vardım ve siz değerli yazarları kandırmamak adına orayı düzelttim.