bugün

Genelleme yapmak istemiyorum. Çok sevdiğim türbanlı arkadaşlarım da var. Ama midemi bulandırıyorlar. Aynı anda 2 erkeği idare edeni, yeni tanıştıklarına nasıl sırnaşanları, akşama da sevgilisiyle dudak dudağa olanı gördüm. Neden kapandığını sordum. O da Allah'a daha yakın olmak için dedi. Bu kafada olan kapanmanın sadece baş kapamak olduğunu ve diğer yaptıklarının iffetinden bir şey götürmediğini sanan çok insan var. Bu böyle de olabilir. Kimseyi yargılayamam. isterse kız başındaki o türbanla saçını göstermeyip sevişebilir. Ama o zaman az önce bahsettiğim kafada olmamalı. Mini etek giyen kız arkasından göt göstermek için giyiyor ben de pantolonun üzerine uzun gömlek alıyorum ki hatlarım belli olmasın dememeli. Ya da beni açığım ve erkek arkadaşımla cinsellik konuştum diye eleştirmeye kalkmamalı.
Yok eğer devir artık kapalıyım namusluyum öbür tarafta yanmicam devriyse ben de ciddi değişiklikler yapıp cinsel perhize son vermeyi düşünüyorum, vesselam.
güzelse hakkıdır.
valla yalan yok güzellik hazinedir. hem sahibini hem göreni mutlu eder ta ki şımarana kadar. şımarmazsa sonsuza kadar başüstündedir.
ne güzel türban/başörtüsü layt hale geliyor, flulaşıyor, geleneğe/sembole dönüşüyor. taytlı, kotlu, makyajlı, gömlekli, yarım kollu... yıllardır askerlerin geleneksel/anne-anneanne başörtüsü dediği modele evriliyor, yarı açık kapalı... topluma entegre olmuş, radikallikten uzaklaşmış... bu aynı zamanda sınırların ve kalıpların kalkması demek. gelenek demek, kültürlenme demek... dini içinde sindirmek ve yeni bir yorum katmak demek... yeni neslin her şeyini seviyorum. z kuşağı sınırları ortadan kaldıracak.. baskıcı ve zulüm yapan anne babalarına karşı koyacaklar.