bugün

dördüncü nesil yazar, şişede balık misali, gördüklerini anlatmaya gelmiş. *
nesildaş olmanın yanı sıra yakın dostum sevdiğim insan uzun uğraşlar sonunda aramızda ki yerini almıştır okur kitlesinin sevilen şarapçısıdır. az kaldı adamım istanbulda görüşeceğiz.
günler süren entry girme seansları sonunda aramıza gelebilmiş nesildaş. hoş gelmiş, sefalar getirmiş.

kendisiyle rakı şişesinde balık olmaca oynacağımız günler yakındır. *
kedi beslemeye başladığını söyleyip ortadan kaybolmuş yazardır. kedi mi yedi bilinmemekle birlikte merak içinde haber beklenmektedir.
ailesi bursalı olup da çalışma-öğrenim döneminde beyoğlu'nda imiş. yakınlık hissettim.
abilik edip kucak açışı için de teşekkür ettiğim.
sibel kekilli'yle gurur duyan bir ülkücü, ilginç gerçekten...
(#2098429)
(#2098768)

(bkz: git bi çay koy aklın karışmış)
insanları geçmişte yaptıkları hatlar yüzünden yargılamayan yazardır.
sibel kekilli ile gurur duyan ülkücü başlığının ilk yönlendirmesi olabilecek komik yazar, yavru kurt. solcuları falanda çok güzel, bilimsel(!) eleştiriyor, ilgiyle takip ediyorum..
bir tarafı zora gelince yüzü bile kızarmadan entrylerini silen yazar...

(bkz: nerde çaylar)
(bkz: her ulkucuye fasist muamelesi yapmak) başlığını açmış; aldığı ayarlar sonucu girdilerini silmiş şahıs.
sözlüğü çocuk oyuncağı sanan kişi, sen git ülkü ocağına sibel kekilli izle hadi aslanım, hadi yavru kurt...
sanırım yaşından dolayı sözlüğe girişi duyarlı moderatörlerimiz tarafından engellenmiş ve silinmiş yazar...

o şimdi ülkü ocağında ve sibel kekilli izliyor...