bugün

parasiz erkek patlican dolmasina benzer sözüne mutekaip bir ara bir bahane bulup banka hesap cüzdaninizi gösterin.

- mösyö ciddi düsündüğüm kişi beni terketti ühühühü.
- oh mon cheri neden terketti.
- dediğini yaptim.
- allah allah bu formul herzaman tutardi, peki banka da paran var miydi?
- yoktu.
- aha lafi götü anlamak diye buna derler, git baska yerde agla hiyaragasi seni.
en zor şeydir. çünkü elin ayağın birbirine dolaşır ve karşısında hiç bir şeyi doğru yapamazsın.
ciddi ciddi ciddi düşündüğünüzü söyleyin. kızın da niyeti ciddiyse cidden ciddi bişeyler...
biraz ciddiyet yahu.
düşüncenin yanlış olduğunu kısa bir süre sonra fark edebilirsiniz.

o yüzden az etkileyin.
kizlari ciddi dusunulen, ciddi dusunulmeyen diye sinif sinif, katman katman ayirmadiginizda etkilersiniz en cok. ah bir de boyle dusunebilen beynin ciddi bir bakima, yikama, yaglamaya falan ihtiyaci vardir tabi. ciddi dusundugunuz kizla, ciddi ciddi yuruturken iliskinizi soyleyeceginiz turkulere dikkat edin bir de. mesela akdeniz bolgesi turkuleri pek olmaz, fazla hafiftir, ege fazla agir, karadeniz cok oynak, en iyisi orta anadolu bozlaklaridir benden soylemesi.
-kanka gel yengeni göstereyim..
+hani lan !
-bak $u sarı$ın var ya.
+$u büyük göğüslü mü lan?
-olum seviyorum doğru konu$!
+lan dediğim kız mı?
-evet lan ne olmuş?
+olum ben onu yedim..
-sikt.r lan yalan söyleme!!!
+valla yedim lan süper yiyişiyor ismi de ceren..
-mavi ekran?!?!?

edit: yaşasın ceren'ler.
elbette ciddi düşünülen / gayri ciddi düşünülen kız yoktur, olmaz, olamaz.

ama yine de bir ya da birkaç gecelik karşılıklı olarak güzelce eğleneceğiniz, beraber şarap içeceğiniz kız arkadaşınız da olabilir, beraber yaşayabileceğinizi, en azından devam edeceğinizi düşündüğünüz kız da olabilir.

"ciddi" düşünmek nedir zaten? karşılıklı sadakat beklediğiniz ve aldığınız kız ciddi düşündüğünüz kızdır. ha şimdi diyeceksiniz, "bunları beklemediğin kız var mı?" olur, olmaz, olmadığı zamanlar da olur ve siz bunu bilirsiniz.

ayrım yapmamak lazım-mış; öyle, gerçekten de ayrım yapmamak lazım. ama evinize güvenemeyeceğiniz bir kızı aldığınızda, güvenemeyeceğinize ve güven veremeyeceğinize göre; farklı davranmamak mümkün mü?

mümkünse mümkün değil / deyin.
ele yüze bulaşması çok muhtemel durum. bir bayan olarak söylüyorum azıcık dinleyin siz etkilemeye çalışmayın, hatta bununla da yetinmeyin dozajı abartmadan odun olun, samimi bir itiraftır ki çok fena tav oluyoruz.
Boş yere kürek sallamaktır.
Wss smile:
Hayal kurmayı seviyorum.
Hişt uyan artık.. ciddi.. diyorum.
Pek hassas bir konudur.
Etkileyecek bir şey yok ki. Kız da seviyorsa zaten o iş tamam demektir. Temiz bir hissiyatla çıkarsız sevin düğüne de kale kardeşinizi çağırın. Net.
Tensel temas herzmaan etkilidir cirkin olsaniz bile. Tensel temas diyince ergen genclerimiz yanlis anlamasin dokunmak elini tutmak basini oksamak sonrasi zaten oluveriyor.