bugün

hayaletlere inanan çocuktan farkı olmayan tiptir. yaptığı şerefsizlikleri şeytan yaptırdı der. şeytana uymuş bak bak. ben yapmadım miki yaptı.
Müslüman, yahudi ya da hrıstiyandır.
Yaptıkları kötülüklerin sorumluluğunu bile üstlenmekten aciz ve zavallı tiplerdir.
şu fıkrayla benzeşir lakin fıkra da yalandır.

"bir gün imam camiye gitmiş sonra cami çıkışı bir kadınla karşılaşmış kadın imama benimle sex yaparmısın demiş ve yapmışlar imam eve gitmiş. Allahım şeytana uydum sen beni affet demiş.Ertesi gün yine camiye gitmiş imam cami çıkışı yine kadınla karşılaşmış kadın yine sex yapalımmı demiş.yine yapmışlar.imam eve gelmiş.Allahım şeytana uydum sen beni affet demiş.ertesi gün yine camiye gitmiş.Yine kadınla karşılaşmış kadın sex yaparmısın demiş.yine yapmışlar.imam Allahım şeytana uydum sen beni affet demiş. Şeytan çıkıp; amına kodumun imamı karıları sikip sikip suçu bana niye atıyon demiş."
-Kenks diyalektik determinizmaya uydum yhaa .s
-- neye uydun what?
-ya diyom ki şeytan yok ya artık suçu neye atcamı şaşırdım ayol
Şeytan diye bir varlık yoktur. Şeytan insani bir özelliktir. Bu özelliğin simgeleştirilmiş hali şeytandır.
(bkz: Delidir ne yapsa yeridir)
KGB öncelikli olmak üzere CIA ve MOSSAD cinleri istihbarat amaçlı kullanıyor. (Türkiye’de de kullanılır.)

Yalçın Koçak (DP eski genel başkanı, Turgut ÖZAL’ın yardımcılarından): “ABD’den bir NASA uzmanı, Sakarya’da tanıdığım cinci hocaya referans olmamı istemişti.
Uzayda arızalanan uyduları cinlere tamir ettirilebilir miyiz diye sormak istiyorlarmış!” (Rakipleri ölçmek için bir girişim de olabilir.)
şeytanın esir aldığı ruhları da görür hergün.
Allah'ın varlığına inanıyordur. onun yarattıklarına inanıyordur. bazen hiç yapmayacağı şeyleri kulağına fısıldayan şeytana nefsine inanıyordur. bazen öyle şeyler yaşarız ki inanmazsak aptallık ederiz.
sayın yazara aklını,canını, ruhunu göster desem gösterebilirmi?
gösterememesi yok anlamına mı geliyor.
bunları göster dersem bön bön bakacak zannederim.
ben 14 yıldır inanıyorum bizzat ve şahsen.
terbiyesiz.

tabikide varim.

beni bir gorsen felegini sasirsin.
allaha ve onun indirdiği kitaba inanan tiptir.

ama bu sözlükteki din düşmanı itler anlamaz.

bi bitmediniz itler sizi!