bugün

boş adamdır. erkeğe aşık olması gerekir. evet.
En sadık erkektir. Sevdigi kadın hakkında kotu dusunceleri olmaz ve kusurları gormezden gelir. Onemli olan dogru kadına asık olmak ve hak edene deger vermektir. Her kızın davranısları dusunceleri aynı degildir kimi hak eder kimi etmez. Ama ne olursa olsun bir iliskide ilgisiz taraf kimse o kişi ilişkiyi yönetendir gidilmesınden korkulur ve tapılır. Asık olan erkek salak degildir bu sekilde dusunen erkekler salaktır ve genelde bu tip erkekler kız delisidir kolay kandırılırlar cunku beyinleri yoktur onundekiyle dusunurler.
Ciddi ciddi bir kadına aşık olmuş salak erkek beyanıdır.
Kadınlara aşık olmak o size olmadığı sürece akıl karı değildir hayatınıza sıçarlar.
salaktır salak. bütün dünya ile her an flört halinde bulunun varlıklarla aşk beslenir mi lan ?
Hayatımda iki kişiye gerçek aşık oldum ve ikisinide fazla iyi olduğum için kaybettim.
Erkek adamın erkek sevgilisi olur doğru.
aşk diye bir şey yok. evet.
Cidden biraz salaktır.

Erkek adamın erkek sevgilisi olur!!!
güldüren erkektir. kadına aşık olunur mu? yazık. evet.
Dünyanın en makul salagidir. Bu hayat açık bir zihinle çekilecek yer değildir.
Travesti sanıp kanmıştır. Allah kolaylık versin erkektir.
asıl salak aşık olamayan adamdır
pardon adam bile değildir .
odundur .
Asikmis lan bu diye uzun sure guldukten sonra ya aslinda bendede bir dert var ama neyse bakalim dedirten durumdur.
kimin çocuğuysa yazık la.
eskiden benim de dalga geçtiğim ama şu an içine dahil olduğum gruptur. evet aptallık ama zaten mantıkla hareket edilebilen bir şey değil ki bu.