bugün

SON ZAMANLARDA BiR KAÇ KENDiNi BiLMEZ HADSiZ TARAFINDAN GÜNDEME GETiRiLMEYE ÇALIŞILAN DÜŞÜNCEDiR. başka bir tarafından düşünen birtakım GAZETECiLER BUNLARI GÜNDEME GETiREREK BU DURUMA ZEMiN HAZIRLAMAKTADIRLAR.
http://www.haberform.com/...-buyuk-siyasi--106877.htm
http://www.ensonhaber.com...e-girmeli-2012-11-22.html
Türk milletinin bilinçaltına ince ince nüfuz edip ileride bunu gerçekten söylemek için hazırlanan alçak oyunlardan biridir.türk milleti buna sessiz kalmamalıdır resmen nabzımızı ölçüyolar.
(bkz: ciddi ciddi apo)
(bkz: şaka maka apo)
(bkz: şöyle böyle apo).
şaka değil gerçek olan hede.
o da değil de yarın öbür gün eceliyle ölse adam ortalık karışacak komple teorileriyle. mezarını falan açıcaklar yine.
yemin ediyorum şöyle konuşanlar verya onların anasını sikmek istiyorum. orospu çocukları aponun serbest kalabileceğini düşünüyorlar. amına koduğumun çocukları şu hiç aklınıza gelmiyor mu? o orospu çocuğu serbest kalırsa dışarıda sülalesini sikecek binlerce insan bekliyor. bir şehit yakını olarak ilk ben sıkarım o şerefsizin kafasına. ağzını siktiğimin kuş beyinlileri. bu ülke hepinizin amına koyacak merak etmeyin siz.
yetmez ama evet.

2023 te başbakan olmasa bari başımıza.
siz ne olacak sanmıştınız dedirten haber. önümüzdeki dönemde apo kahraman bile ilan edilebilir hazırlıklı olun. eğer bu adam bunca suça rağmen asılmadıysa, serbest bırakılacağı içindir başka bir nedenle değil. tabi bunun ilk adımı basınımızın usta (!) kalemlerinin çıkıp bunu tartışmaya açması olacaktı, öyle de oldu. sonra da denilecek ki bakın bu kadar insanımız öldü bu adam hapisten çıkarsa akan kan duracaktır. toplumda bir duygu seli kopacak aslında aponun serbest bırakılmasının barış için ne kadar önemli olduğu her platformda tartışılacak.
Sonrasındaysa bu ülkede gerçekten yıllarca kürt ve türk halklarınn kardeşliği için mücadele etmiş onca insan varken apo barışın mimarı olarak gösterilecek. sıktığı ve sıktırdığı kurşunlar unutulacak, ölenler öldükleriyle kalacak.
sonra biz balık hafızalarımızla akvaryuma yeni yem atılmasını bekleyeceğiz. hep yaptığımız gibi.

bu işin ucu federatif devlettir bu kadar net söylüyorum. bunu yapan da akp iktidarı olacak.
(bkz: senin açacağın başlığı sikiyim ben)

--spoiler--
"aponun salıverilmesi"
"aponun salıverilnesinin düşünülmesi"
"ciddi ciddi aponun salıverilmesinin düşünülmesi"
"o değil de hakıkaten cıddı cıddı aponun salıverilmesinin düşünülmesi"
"la bildiğin aponun salıverilmesinin düşünülmesi"
"oha oha oha aponun salıverilmesinin düşünülmesi"
--spoiler--

(bkz: yazarlara günlük başlık açma limiti getirilsin)
apoyu gördüğümüz yerde onu göremeyecek hale getirmemiz içln bir fırsattır.
bu düşüncedekiler kanı beş para etmez şerefsizlerdir. apo denen bok girdiği o delikte ölecektir, tıpkı onun salıverileceğini düşünen boklar gibi.
salıverilmesi taraftarı asla değilim ama. hani o abd gezileri falan neden yapıldı sanıyordunuz? gerçekten bu kadar saf olabileceğinize inanmak istemiyorum sözlük yazarları.
http://haber.mynet.com/oc...si-yapildi-663442-guncel/
o pezevengi salanın avradını sikeyim..
Çıksa da biri öldürse kurtulsak.