bugün

insanlık tarihine güzelce yutturulmuş bir yalandır.
istediğiniz kadar dalga geçin bu yazdıklarımla umrumda değil.
ilk baş şu cristpohe u tanıyalım. aslen anne tarafından yahudidir. (#6285750) ve amerikanın illuminatinin devleti olmasına en büyük etkendir kendileri. efendim aslında bu arkadaşımız amerikanın yeni bir kıta ve yeni bir toprak parçası olduğunu bilmektedir. fakat diğer güçlü ülkelerin bundan haber almasını istememektedir. buraya hemen herkesin yerleşmesini istememektedir. yahudi dostlarına ve bankerlerine burayı işaret etmiştir. 'yeni dünya düzeni' bu ülkede kurulmaya müsaittir demiştir. burası yeni bir kıta demiştir. ve buranın yeni bir kıta olduğu bilinene kadar büyük bir hazırlık yapılmıştır: tarihteki ilk mason devleti olan amerikayı kurmak için çalışmalar başlatılmıştır. oradaki kızılderilileri bir güzel katletilmesi sağlanmıştır. o topraklar onlara göre gereksiz insanlardan iyice ayıklanmıştır. daha sonra ingiltere buraya koloniler yollamıştır. ve fransız intilalinden etkilenip milliyetçilik akımının etkisiyle bağımsız olmuşlar.(yada bunların hepsi yıllar öncesinden hazırlanmış bir plan mı?)
başka bir deyişle; bu tarihsel bilgiler ışığında ortaçağ Avrupasında her ülkeden sürgün edilen her yerde kendilerine siktir çekilen yahudiler kendilerine hiçkimsenin karışmadan yaşayacağı bir yahudi devleti kurmak için aslen yahudi olan Christophe Colomb görevlendirilir. Amerika kıtasını keşfeden Colomb döndükten sonra büyük bir yahudi göçü Amerikaya başlar yani Amerikaya ilk göç edenlerin büyük bir kısmı yahudiydiler daha sonra bu yahudi halkın önderliğinde ingiltere ve Fransaya karşı bağımsızlık savaşı vererek tam bağımsız oldular ve yahudilerin hakimiyetinde Abd kurulmuş oldu yani ABD’yi kuranlar yahudilerdi.
birinci dünya savaşına kadar hiç kimsenin görmediği duymadığı bir yerde. ulaşımın çok zor olduğu bir yerde sanayilerini geliştirmişlerdir. şehirler kurmuşlardır. kimsede uzak yerde olduğu için gidip orayı işgal etmeyi cesaret edememiştir. yiyecek ve büyük gemi sorunu olduğu için.
tekrar bu colomb a gelecek olursak:
yok yoksulluk içinde ölmüş. öldüğünde yanında kimse yokmuş. zaten gitmek için parayı ve gemiyi zor bulmuş. bu yalanlara inanıyorsan senin ta yüzünün ortasına sıçayım ben.
allah aşkına bana biri söylesin. hangi gerizekalı daha önce hiç gitmediği bir yeri daha önce hiç gitmediği bir yere benzetir. bu adam hindistana gitmemiştir. amerikaya hindistana benzetmiştir. döndüğünde herkese öyle söylemiştir. yıllardır da herkes buna inanır. ayakta sikerler bütün dünyayı.
(bkz: christophe colomb) burada yazanlara baktım.
şaşkın denizci, şapşal denizci, salak denizci, ne yaptığını bilmeyen salak denizci... falan filan diyen gerizekalılar size söylüyorum: yıllardır ayakta sikiyorlar koçum bizi. sikmeyede devam ediyorlar. dünyadaki bir çok şeyden haberdar mı olmak istiyorsun?
(bkz: illuminati)
araştır. öğren. kafana göre tarihte birçok şey ile olaylar arasında neden sonuç ilişkisi kur... yahudiler yüzyıllardır nasıl plan yapmışlar. neler yapmışlar. dünyayı nasıl yönetiyorlar öğren. halen buna nasıl devam ediyorlar?
aslında onlara yahudi demekte yanlış ama neyse. araştırın bulun işte götverenler herşeyi ben mi söyleyecem?
yalandır. aslında yere düşen sabununu alırken bacak arasından bakıp 'hindistan cevizi' olarak adlandırmıştır. abartılı bulunca kısaca hindistan demiştir.
edit: yanlış duymadınız hindistandan önce cevizi bulunmuştur.
edit2: yanlış duymadınız ceviz değil, hindistan cevizidir. taşakları yere değen bir abimizdir.