bugün

chp milletvekilinin alpay ın kendisini isviçreli futbolcu yerine koyup tekmelemediği için teşekkür etmesi gereken mevzudur.

görsel

bu adamın hayatı ayar almak ile geçti. sonradan eşi olan cansel hanım isimleri yan yana anılmaya başlandığı ilk zamanlar "alpay bey havuza atlarken kafasını havuzun kenarına çarpmış galiba böyle bir ilişki olamaz" demişti. futbolculuk hayatı boyunca da hep ayar verilmişti. fıtratında varsa demek ki *
chp li vekil ayar vermeyi bırakmalı bence .

çünkü chp 60 senedir ayar verdikce ayar alıyor farkın da değilsin .

milletin verdiği ayar çok daha başka oluyor değil mi .

chp bunu gayet iyi bilir ama gizler çünkü seçmenleri uyutmak zorun da elde ki oylardan olmaması için.

en az 100 sene iktidar olamayacak bir parti biliyorum ben .

milletin nefretini kazanan bir parti nasıl iktidar olabilir ?

aptal dediğin millet sana oy verir mi geri zekalı eşşek .

adisyon ödeyeceksiniz bedel ödeyeceksiniz bedel .
merak ediyorum chp seçmeni chp yi ne kadar muhalefet kalmaya zorlayacak .

chp laiklere muhtaç laikler aptal koyun dedikleri muhafazakarların oylarına muhtaç .

chp bitmiştir efendiler dağılabilirsiniz .
seçimde esas ayarı yiyecek olan vekildir.
akp yi beğenmeyen beğendiğini seçsin hadi .

seçsin de görelim bundan sonra .

milleti aşşağılayın ki millette sizi sandıkların aşşağılarana güzelce bir gömsün canım ya .

tabiki bu milleti aşşağılayacaksınız aferim aynen böyle devam edin lütfen.

bak bu millet size daha ne etekler giydirecek allah ın izniyle .

biz de buralar da sizi dansöz gibi oynatacaz tabiki .

göt oluşlarınızı izleyecez gözlerimiz açık .

kaçmaz çünkü .

üstelik bedava .
alpay'ın vekil olduğunu hatırlattı bu bana. öyle ki unutmuşuz, gitmiş. demek ki varlığı ile yokluğu bir diğer ünsüz vekiller gibi.
başlık altında bir akp'linin demokrasi anlayışı gayet güzel bir biçimde ifade edilmiş.

akp %40 oy alıyor, akp'ye oy vermeyen ve onu beğenmeyen bir %60 var ama nasıl oluyorsa akp halkın %100'ü tarafından seçilmiş gibi "bu halk artık uyandı", cehapye tokadı bastı edebiyatı yapılıyor.

komiksiniz, acizsiniz.

neyse;

mevcut siyasi hareketlerin hiçbiri şu saatten sonra ülkeye zerre katkı sağlayamaz. hepsi iyisiyle-kötüsüyle miadını doldurmuştur.

artık x parti, y parti fanatikliği yapan maldır. bu kadar net.

alpay efendi konusuna hiç değinmiyorum bile. 150 kere milli olması mecliste köşe gönderi gibi boş boş dikilmesi için yeterli sebep zağar.
chp yine elitizm sonucu seçimde hüsran yaşayacak. en mükemmel onlar, diğerlerinin tamamı yobaz ve gerici. sadece onlar aydın.
elitizm diyor hala davarlar..

ölseler de kurtulsak şu sarımsak beyinlilerden arkadaş..

ehliyetin yok, hiçbir işten anlamıyorsun demek mi elitizm oluyor?

eğer bunlar elitizm ise kapatın olm tümden eğitim sistemini..

reyiz kimi isterse istediği yere atasın..

ekonomi bakanı da mezar kazıcısı olsun yahu..

birader ananız babanız sizi düşürdü mü?

eksik mi beslendiniz nedir sizin olayınız?

edit: alpay da ne ayar vermiş ye amk.. ekonomi diyor karşısındaki bu mal da top-bomba örneği veriyor..

siktimin beyinsizi.. halısahaya alsak top diye oynayacağımız adam bunu söylüyor bir de..
alpayında altta kalmayıp ayara ayarla cevap verdiği atışmadır.