bugün

Chp li Mahmut Tanalın son halt yemesi (bkz: http://www.haber7.com/siy...sortusune-iptal-basvurusu)
Chp nin hala aynı nato kafa nato mermer olduğunun kanıtı olan başvuru.
mahmut tanal'ın başına iş açabilecek durumdur. geçti artık o faşizan devirler mahmut.
cesaret ister, her ne kadar tasvip etmesemde onca baskı ve güce karşı bu dik bir duruştur.
chpnin ne kadar iki yüzlü olduğunun kanıtıdır.
sözde başörtüsü sorununu da chpkk çözecekti.
iptal başvurusu yapıp "dik duruş" sergileyecek onlarca şey var. neden başörtüsü? çünkü milli birlik, ulusal bütünlükten daha fazla öneme sahiptir. "başörtüsünün yasaklanması" o derece öneme sahip. işlerine gelince kara çarşaflılara rozet, işlerine gelmeyince özgürlüklere karşı çıkıp adına da dik duruş diyecekler. neye karşı dik duruş? sanki başörtüsü kanunu akp ye hazineden daha fazla yardım kanunu mu? ya da bakanlık yapmış kişilerin ekmek kadayıfı gibi gelecek emekli maaşlarında iyileştirme yapması mı? hayır. bu yasa halk için ulani haaalk! hala nedir bu inat, nedir bu dindar insanlara karşı bitmek tükenmek bilmeyen bu öfke?
klasik bir chpli hareketi. sacmaligin daniskasi. bizde kamuda kabak gibi parlayan kafa istemiyoruz arkadas. demokratiklesme surecinde en demokratik bicimde hakkimi kullanarak bu durumdan sikayetci oldugumu belirtmek istiyorum.

(bkz: ismail kel kafandan sen suçlusun)
chp de hala herkesin kafasına göre hareket ettiğini gösterir.
genel başkan daha geçen gün "karşı değiliz, hatta bizim fikrimizdi" diye atarlansın. sonrada partideki altı bunu yapsın...
derin chp ile chp aynı fikirde değil anlaşılan...
hala "benim anamda başörtülü" diyerek başvurmuş olabileceğini düşündüm.

akp chp sayesinde daha çoj iktidar olur.
yüzme bilmeyip boğulanlardan dolayı hükümeti sorumlu tutan, mecliste bekir bozdağa yumruk sallayan faşist bir herifin halt yemesi. (bkz: mahmut tanal) asıl mesele bu başvuru tüm chp nin görüşü mü? yoksa alıştığımız şekilde chp içerisindeki hiziplerden birinin görüşü mü?