bugün

Boş beleş bir uğraştır.

O bölgedeki insanlar CHP'ye oy veriyor mu ? Yok.

Sen diyorsun ki o bölgedekiler terörist...Eee terörist dediğin insanlar Hdp ve AKP'ye oy veriyor be gülüm. Onu napacaz ?
Kizmaya gelmiştim ama adam baştan aşağı doğru yazmış.

Ama barış demokrasi ifade özgürlüğü adına terörü sempatik göstermek de en az bunlar kadar kötü hareketlerdir.
kendi sıçtığı boku başkasına sıvayarak, zeytinyağı gibi üste çıkma girişimidir.

ahlaksızlara özgü bir tutum olduğu kesindir.
bugün dahi kılıçdaroğlu 'pkk neden silah bıraksın diyorsa', 'pkk bir özgürlük hareketidir' diyorsa karalama değil malumu ilandır.

yine pkk geçen günkü chp kurultayı hakkında kendince açıklamalar yorumlar yaptı. bu da gösteriyor ki aynı iran ile Amerika gibi danışıklı bir dövüş içerisindeler.
Chp kendini karalıyor.

Sonra postmodern koyun oluyor kara koyun. Evet.
akp'nin geçmişte bunları yapması chp'yi haklı göstermez akp şu anda milli çizgidedir chp ise hdp çizgisinde hdp ise pkk'nın siyasi kanadıdır barış gelsin demek teröriste hizmet etmektir yani devlet terör örgütünü muhatap alsın terör örgütü meşruiyet kazansın ve onlara doğuyu kolayca verelim demektir bu sözü dillendiren hainler bunu istemektedir biz savaş mı kaybettik de toprak veriyoruz her zaman diyorum türkiye'de fazla demokrasi var vatan haini bolluğu var .
atatürk'ün kurduğu ve atatürkçü çizgiden uzaklaşan bir partinin hakettiği şey.
ulan bu partinin sembolü bozkurttu be. bozkurttan nerelere geldi.

al;
görsel

bunu da al;
görsel

alabiliyorsan bunu da;
görsel

al canım;
görsel

al kardeşim;
görsel

al pampa;
görsel

al al devam;
görsel

al bunu da;
görsel

al hacı;
görsel

al bu da şöyle dursun;
görsel

al bak, al sana chp;
görsel

al bu da kapak olsun;
görsel
görsel
Kobani ye girmek için teskere çıkarma talebi veren chp nin hilelerini görmeyen saf adamların kendi kafalarınca akp nin çözüm sürecini eleştirmeye, operasyonları kınamama ezıklığıne mazeret üretmeye açılmış bir başlıktır.

Kürt milliyetçiğı nı hortlatan, adamlara zulmeden jıtemcıler akp zamanındamı oldu ağalar? Sen ne mutlu Türk'üm dersen, birileride ne mutlu başka birşeyim diyecek bunu biliyormusunuz? Biraz empati kurun! M.Kemal hakkari de doğsa ve ne mutlu kürt üm dedırtse bu zorunuza gıtmezmıydı?

E şimdi sizin bir asırlık pisliğinizi temizlemek için bu girişimler oluyor, ters tepiyor, başka metotlar deneniyor.
Hiç adam gibi bu meseleyi çözeceksiniz. içinizde tüketimi bayağı yerinde olup ne kendisi, nede yakın kimsesi orada askerlik yapmayan klavye komandolarına sesleniyorum! Bu iş sizin ırkçılık sistemi nızın yüzünden çıktı ve bu konuda akp nin zerre kadar suçu yoktur. Hani chp nin çözüm süreci taslağı vardı ve akp nin yaptıklarını beğenmiyor du. Ulan siz bir öylesiniz, bir böylesiniz. Devlet çözüm süreci işler siz operasyon dersiniz. Devlet operasyon a başlar siz pkk ve hdp nin ağzıyla konuşarak " burda insanlar ölüyor " dersiniz. Ulan 1 Kasım sizi hala ıslah etmemiş yine diliniz capınızı geçmiş ne diyelim.
akit kurnazlığıdir. Sen açılım de akillerle halkı kandırmaya çalış, terörist eylemlere göz yum. o kadar barınak ve cephane iktidarın görmezden gelmesiyle oldu. su an ki yaşananlar sizin politikanizin sonucu ama sen tut iftira ile olayı başka partiye kitle ve sıyrıl. Bi siktir git mk. ama chp de öyle şahıslar varki resmen akitlerin ekmeğine yağ sürüyor. yok böyle bi salaklik.
akpli yobazlardır.
(bkz: dedi 2a dan berkecan)
Elin ergenleri yalan yanlış götten uydurma haberlerle chpkk diyor. Chdp diyor. 13 yaşındaki ergenler bizim partimizi bizden iyi biliyor ha?
Yazıklar olsun diyecek başka bir şey bulamıyorum. Yazıklar olsun o yüce partimize uzanan diller kopsun!
(bkz: çok ağır konuştum lan)
ülkücü bir ırkın saçmalıkları ve pislikleri.
Ta atadan dededen Gerçek CHP'liyim! CHP Y-CHP olarak HDPKK ve Cemaat kırması, AKPKK benzeri bir ucubeye dönüştüğü günden bu yana da CHP'ye asla destek vermeyene yeminliyim!

CHP'nin adının CHP olması onu CHP yapmaz. Adı güya CHP ama içi bildiğin HDPKK + Cemaat = AKPKK.

19030'ların yani Atatürk'ün bu millet ve devletin teminatı olarak kurduğu parti ile bugünkü Y-CHP arasında zerre kadar ilişki yok!

Not: Y-CHP'yi eleştirenin AKPKKLı olduğu veya AKPKK'yı eleştirenin Y-CHP'li olduğu anlamına gelmez. Bunların ikisini eleştireninde Çakma AKPKK yani AKPKK'nın stepnesi MHP veya PKK terörist örgütünün meclisteki siyasi temsilcisi, terrier aklayan HDPKK'lı olmak anlamına da gelmez.

Kısaca hainin, teröristin, şerefsizin, hırsızın, sapığın sapkının her türlüsüne muhalefetiz. Akıl, Mantık, vicdandan yanayız. Günümüzde de akıl, mantık, vidan bize vatan sever, dürüst, vicdanlı, insan gibi insanlar olmayı, bu koşulları koruyarak ve geliştirmeye çalışarak bir ulus olarak bir ülke içerisinde mutlu bummest yaşamayı tavsiye eder.

Y-CHP ile uzun uzun anlatmaya gerek yok ama, Y-CHP bildiğiniz HDPKK'nın Truva atıdır. Bildiğin HDPKK ve PKK'dan zerre farkı yoktur. Sadece hala Y-CHP içerisinde gerçek CHP'li olan Ümit Kocasakal vb. CHP'yi gerçek CHP olarak korumak adına bıkmadan, usanmadan mücadele veren ve bu nedenle CHP içerisinde bulunan 3-5 tane adam gibi adam vardır, gerisi 5 kuruş etmez.

En basit örnekleri; Y-CHP yönetim kadrosu bundan yaklaşık 6 ay önce CIA'in daveti üzerine ABD ye gitmiştir. Yapılan toplantının adı "KÜRT REALiTESiDiR".

Toplantıya katılanlar HDPKK heyeti, PKK'dan sözcüler, PYD (PKK'nın Suriye kolu) sözcüleri!

Ayrıca CIA ajanları da öyle gizli saklı değil, bildiğiniz ismi soy ismi açık resmi temsilci olarak görüşmeye katıldı. Bu toplantı da öyle gizli kapaklı değil gayet göz önünde saklanmadan yapıldı. Tabi toplantı içinde geçek görüşmeler basına açılmak yerine bası bildirisi ile selen kısımlar kamuya açıldı!

Peki Y-CHP heyeti başında kim vardı? Sezgin Tanrıkulu! Kimdir bu adam; PKK'yı her fırsatta savunan, pkklılar ile yediği içtiği ayrı gitmeyen, CHP vekilinden çok HDPKK millet vekili kadar dar çok HDPKK propagandası yapan kişi.

Tavi WikiLeaks belgeleri ile açıkça ortaya çıkarılan CIA resmi belgelerinde "Sezgin Tanrıkulu'nun" Gölge CIA diye bilinen Amerikan düşünce kuruluşu Stratfor'daki kod adı "TR 705"! ben demiyorum açık açık resmi belgede yazıyor AMK.

Buraya Y-CHP'nin tamamen HDPKK olduğunu, PKK ile her anlamda anlaşmada ve uzlaşmada olduğunu ispatlayan milyonlarca kanıt olabilecek delil sunulabilir.

Parti Başkanı" Ben Dersimli kemalim, Dersimde katliam yapıldı" diyor.

Tuncelide olmuş terörist ayaklanmasına müdahale edenler kim? Atatürk'ün kurduğu dönemdeki Türk Cumhuriyeti Devleti. Müdahale eden kim? Atatürk'ün emri ile terörist ayaklanmasını bastıran askerler.

Yani bugün üstünde bomba ile canlı bomba saldırısı yapmaya giden PKK'lıyı vuran askere katil, soykırımcı vs. demeye benzer.

Özerklik şartını tanıyoruz diyor. Anayasanın ilk 3 maddesi değişebilir, konuşulur diyor, Y-CHP millet vekili ellerinde Bierce apo posteri, pkk paçavrası olan gösteride en önde yürüyor diğer bir tanesi Ermeni Soykırı yapıldı diyenlerin "Soy Kırımı Tanıyın" diye açtığı pankartı tutup en önde yürüyor, diğer bir tanesi "ben HDPKK'ya oy vereceğim" diyor!

Diğer vekilleri gidip yanlarında HDPKK vekilleri ile Diyarbakır'da kürdistan vs. ilan eden vekillerle halay çekiyor!

Ha böyle diyoruz diye AKPKK als aaradan sıyrılık kendinin aklamaya çalışmasın!

HDPKK/PKK'nın ağa babası zaten AKPKK, 1999'da tamamen yok edilmiş PKK'yı hortlatıp 100 katı daha güçlü hale getiren ve başımıza bela eden AKPKK'nın ta kendisidir. Zatenm AKPKK liderleri, yönetim kadrosunun pkk ve hdpkk ile iş birliği, pkk'ya ve apoya övgüler yağdırması vb. olaylara dair google'a girip " APKK" yazmak yeterli kendi ağızlarından söylediklerini akıl mantık almaz!

HDP zaten direkt PKK'nın partisi!

MHP zaten AKPKK'nın çiftliği gibi adeta AKPKK seçmeni yetiştirip, yeri geldiğinde destek sağlayan ekürisi, yancısı gibi!
chp büyük türk milliyetçisi atatürk tarafından kurulmuş bir partidir 6 okundan biri milliyetçiliktir ama kaset komplosu sonucu partiyi ele geçiren dersimli kemal partiyi tamamen kurucu değerlerinden ve kimliğinden uzaklaştırmıştır partide ne kadar atatürkçü ve milliyetçi insan varsa uzaklaştırmıştır ve sezgin tanrıkulu gibi zatları partinin üst kademelerine getirmiştir bu apaçık bir realitedir chp'li trollerin inkar etmesi gerçeği değiştirmez bu parti bu saatten sonra iflah olmaz ve uzun vadede kesinlikle baraj altını görecektir yeter ki bu partinin aldığı oyun yüzde 90'ınını oluşturan vatansever atatürkçü ege , marmara yoğunluklu seçmeni oy verecek doğru düzgün bir parti bulsun benim dışımda tüm ailem chp'ye oy verir bu partiyi iyi tanıyorum göreceksiniz .