bugün

cumhuriyetle de halkla da alakası olmayan partidir,
daha türkiyede herhangi bir taşın üstüne taş koymuşluğu yoktur.
çünkü chp'nin geçmişini biliyorum, faşizme karşıyım.
gerciyim, yobazim, bilumum koyun vb hayvanim diyen insandir
Çünkü genel başkanı oy kullanamıyor.
Genel başkanının dahi oy atmadığı bir partiye ben niye oy vereyim amk?
çünkü makat kılısın.
Çünkü yaşım oy vermeye el vermiyor.
çünkü bende yapılan indiregandilerden pay alıyorum.
çünkü solcuyum. çünkü darbeci değilim. çünkü bu cumhuriyeti kurduklarını söylüyor haklılar böyle çarpık devletin temelini anca böyle çarpık adamlar atar...
çünkü tayyip bize özerklik verecah.
çünkü tür milletinin eziyet görmesinden zevk alıyoh.
Yurt dışındayım konsoloslukta uzak mk.
hırsızsın.
" müslüman kadınların rahibe gibi giyinmeleri için referandum da evet oyu verin " dedikleri için.
geçmişi lekelerle dolu da o yüzden.
--spoiler--
din düşmanlarına oy mu verilir amk? gavurun yapamadığını yapıp ülkede kuranı yasaklayanlardan bahsediyoruz.
--spoiler--

chpnin kuranı yasakladığına inanacak kadar cahilim çünkü. hiç araştırmadan ezberlemesine inanıyorum çünkü.
oy vermek için sebep bulamamak.
Plan, proje olmayışıdır. Gerçi düşük bir motivasyon ile hangi plan ve proje ortaya konulacak orası da meçhul. Açıkçası peynir ekmek dağıtır gibi para dağıtıyorlar. Chpli insanlar da bunu plan proje sanıyor. Hakikaten yazık.

Edit: 200 eksi atın bir daha chp karşıtı bir şey yazmıyacağım.
şirke düşkün olmak (bkz: ebu cehil dahi akp liler kadar şirk koşmamıştır).
fasa fiso olan bir ideoloji partisi olmaktan öteye gidemeyen halktan kopuk bir parti olduğu için mesela.
insanlar korktukları için olabilir.
Çünkü iktidara geldiler mi ülkeyi batırabilirler.
Dine karşı tutumları zaten ortada.
"iktidarımızda bütün muhalif gazeteleri kapatacaz" diyen bir partiye or vermek şuurunu kaybetmektir.

Bu cümleyi tayyip kursaydı ne diktatörlüğü kalırdı ne bbaskıcı rejimi ne özgürlüklerin kısıtlanması.
ak parti seçmenini salak yerine koymasıdır. genel başkanının iftiralarıdır. çamur at izi kalsın. noldu daha dün altın klozet diyordun, gel bak yoksa istifa et dediler, noldu? önce dürüst olun, dürüst!!!
mazoşist olmak olabilir.
Atatürk düşmanı pkk sevicilerinin genel başkan ve millet vekili olması. Türk düşmanlığı yapmaları.
partiyi geçin sadece oy verenlerle birkaç defa muhatap olmak bile yeterli.

kendi zır cahilliklerine bakmayıp halkı aşağılamaları mı dersiniz, chpli belediyelerin yolsuzluklarına burun kıvırıp ramazan ayında sokak ortasındaki masalarda elinde rakısını sallayarak ozgorlok diye ağzından salyalar akıtıp kendisi gibi giyinmeyeni aşağılamaları mı yoksa her fırsatta sokağa dökülüp milletin huzurunu kaçıran ahmak gençlerini mi.

hangi birini sayalım. bakın chp nin vizyonsuz, sadece atatürk ün adını kullanarak birilerinden oy koparan tırt bir parti olduğuna hiç değinmedim bile.
solcu bir parti olması. islamcılık ve millîyetçiliği ayaklar altına alması. gavurun bile yapmayacağı zulümlere uygulamalara imza atması.