bugün

an itibariyle kemal kılıçtarığlunun meclis toplantısında ysk üyelerinin adını söylerken vatandaşı galeyana getirip attırdığı yuhhhh çektirme eylemidir. demokrasiye kılıç atılmıştır yazık..
normalden daha ulvi harekettir. misal bazıları sadece yuh çekmez.
Hedef göstermekten ibaret olan bir eylemdir.

işte bunlar hep muhaliflerin linç kültürü.ak parti'ye karşı çıkmayan herkesi düşman ilan ediyorlar.sonra kendilerini demokrasi neferi olarak görüyorlar.yazık.
bu yüzden iktidar olamıyorlar işte. sırf kendi düşüncesini taşımıyor diye kelle alan partiye kim oy verecek?
- demokrasiye kılıç atılmıştır yazık..
- işte bunlar hep muhaliflerin linç kültürü.ak parti'ye karşı çıkmayan herkesi düşman ilan ediyorlar.sonra kendilerini demokrasi neferi olarak görüyorlar.yazık.
- br de bunları iktidarda hayal etsenize... allah biliyor da vermiyor

şaka mı yapıyorsunuz trollük amaçlı mı yazıyorsunuz ciddi ciddi mi yazıyorsunuz bunları ? her üç türlüde büyük sıkıntı. lan adamlar hak ederek kazandıkları seçimi iptal ettirmişler alkışlayacaklar mıydı ? ysk bunu akp ye yapsa şimdi tüm üyeleri silivride koğuş sırası bekliyordu. taşşak mı geçiyorsunuz insanlarla aklınız mı yetmiyor şunları idrak edebilmek için.
Uzaktan yakından yuh çekme bana
Sana senin gibi baktim ise yuh
Efendi görünüp bütün insana
Hakkın kullarını yaktın ise yuh
Bu kadar milletin hakkın çalanlar
Onları kandırıp zevke dalanlar
Diplomayla olmaz hakim olanlar
Suçsuzun başına çöktün ise yuh
Ben insanım benden başlar asalet
Asillere paydos, beye nihayet
Şu insanlik derde girerse şayet
Ona yar olmaktan bıktım ise yuh
Yuh yuh soyanlara
Soyup kaçıp doyanlara
insanlara kıyanlara
Yuh nefsine uyanlara yuuuhh!

Evet provoke oldum.
sabir ceken, siktir ceken veya yuh ceken cesitlerimiz mevcut.

görevini tam olarak yerine getiremeyen, kendi fikir ve görüslerini söylemekten aciz bu insanlar sadece bir kisinin arzu istek ve ihtiyaclarini gerceklestirmektedir. o yüzden ne cekerseniz cekin bu adamlara dokunmayacaktir.
neden sadece yuh çektirmişler dediğim hadise. hakkımızı yemek isteyenlere başka bir şey yapmıyor muyduk?
su uyeleri soyle bir koyalim suraya,
https://www.google.de/amp...-gecmisleri-07051935.html
yuhh.
Hakim cübbesi altında partizanlık yapan kişileri ifşa etmiştir.

Belki de etmemiştir, nanoteknolojikmakineler o lafları değiştirmiştir belki...
Ayıp edilmiştir. Ana bacı kayılması icab ederdi.
Hedef gösteriyor diyenler haklısınız. Yuh çekeceklerine, halkın demokratik hakkını gasp edenleri orada dövmemeleri büyük terbiyesizlik.
rezalet bir olay. hepimizin çoluğu çocuğu ailesi var. insanları toplum önünde rencide etmek kemalizmin bir parçası mı? bu insanlar o açılan dosya ve klasörlerde kendi tespitleriyle açık, bir hata bulmuş olamazlar mı?

bütün bu üyeler sizin zihniyetinizle aynı fikirde olmak zorunda mı? chp nin neden iktidar olamadığını bu olaylardan yola çıkarak anlayabiliriz.
Tarafsızlığını yitirmiş kuruma az bile yapmıştır.
https://www.google.com.tr...et,PzWadUKjQkaV7S8zjISLaQ