bugün

Biz niye suriye'nin şehri için tezkere çıkaralım ?
Aklınız mantığınız bunu alıyor mu ?
Üzerinde konuşulmaya değmeyecek aciz bir partinin eylemi. Üzülüyorum bir de ana muhalefet diye...
chp nin hdp den farkı olmadığını kanıtlamıştır. kılıçdaroğlu ve millet vekilleri kobani ye gidip pkk için ölebilir çok istiyorsa.
chp'ye memleket yönetiminin teslim edilmemesi gerekliliğinin bir başka kanıtıdır.
(bkz: yeni chp)
ülkesini sevenler için oylar hepar'a.
chp son zamanlarda sadece muhalefet olmak için hareket ediyor. gerçi öncesinde de bi halt becerebilmiş değil. tamamiyle boş bi parti.
Kendileri gidecekse olur.

Not; 357. Donem yedek subay adayıyım. Başka ulkedeki insanları korumak için değil kendi ulkemin insanını korumak için gidiyorum. Benim anam babam suriyeli olmesin diye yetiştirmedi beni. Gerekiyorsa vatanı savunmak için oluruz ama kobanideki kurt oluyor diye kimsenin anasını atasını biçare bırakamazsınız efendiler.
kılıç bey'in ne kullandığını merak ettiren teklif.
Hanım Biz bu siyaseti yaptık ama olmadı.
Bu çözüm sürecinin geri tepmesıyle ha bire başımıza kakan chp seçmenine hatırlatıyoruz ama tınlamıyorlar. " beraber salladık ve burda insanlar ölüyoooo " yav aslanım barış ayrı doğrudan destek ayrı. Ankara'daki patlamada kol kola yürüdüğünüzüde unutkadık.
(bkz: teröristi teröristten kurtarmak)
güncel Önemli Başlıklar