bugün

haftalarca şu şu şehirlerde mhp liler chp ye, bu bu şehirlerde chp liler mhp ye oy atılacak denip seçim günü atılan kazıktır.
benim saf mhp li kardeşlerimin çoğunluğu gidip partilerinin güçsüz olduğu yerlerde istemeye istemeye 6 oka oyu basmıştır lakin bu chp liler 3 hilale oyu basmamıştır.
sonuç olarak mhp elinde bulunan bir çok belediyeyi kaybetmiştir ve 81 ilin sadece 8 inde belediyeyi kazanmıştır.
mhp nin yüzde 0,5 ile kaybettiği ilelr bile olduğu görülünce kazığın büyüğü ortadadır.
ah ülkücü kardeşim sen sen ol bir chp linin sözüne kanma.
bak bir dolu yavşak seçim sonuçları dedikleri gibi olmazsa sözlüğü bırakacaklardı ama bu şerefsizlerin hala buralarda atıp tuttuğunu görüyoruz.
kütahya da, maraş ta, adana da,mersin de ve daha onalrca ilde neredeydi bu yavşaklar. kullanıldın kardeşim bir güzel kullanıldın.
ankara ve istanbul'da chp ye çalışan mhp lilerin, kastamonu'da, ığdır'da, mersin'de, uşak'ta ve çankırı'da attığı kazıktır.

hepsine dedim, bu kemalist yavşaklar adamı satar dedim, chp'ye oy atmayın dedim ama dinletemedim.
başlığı açan inderex koyu akplidir amacı da kurduğumuz birliği bozmaktır ve seni göt edeceğim bie açıklamada bulunacağım inderex inşallah okursun, ben ıspartalıyım ama chpliyim ıspartayı mhp kazandı ve ben akp o.ç almasın diye chpli olmama rağmen mhpye oy verdim, ve yalan söylüyorsam senin gibi olayım.
hem mhp hem de chpnin aynı anda o şehirde güçlü aday çıkarması sonucu gerçekleşmiş sonuçtur.

balıkesirde, kırşehirde, kastamonuda, boluda ve daha çoğu şehirde olan olay budur.

dikkat ederseniz mhpliler de sadece istanbul ve ankarada akp gitsin diye chp'ye yönelmiş gözüküyor. aynı şekilde denizli, antalya, artvin vs gibi yerlerde de mhplilerin kendi partisini desteklemesi sonucu chp kıl payı akp'nin gerisinde kaldı.

kurban aramaya lüzum yok. bu seçim işbirliği sadece en büyük iki şehirde kısmen gerçekleşmiş gözüküyor. gönül isterdi ki keşke seçimden önce bir ittifak söz konusu olsaydı. mesela kocaelinde sen beni, sakaryada ben seni desteklerim gibi ancak gerçekleşmediği içinde şimdi üzülmeye lüzum yok.

eğer muhalefet cumhurbaşkanlığı adaylığında bile birleşemiyorsa varsın akp'ye daha on yıllar sunsunlar. bunlardan bir cacık olmaz deriz o zamanda.

not: ayrıyetten çoğu kritik yerde chpliler de mhp'yi desteklemiştir, bilhassa 2011 genel seçimlerinde 40 yıllık koyu chpli komşularımdan mhp barajın altında kalmasın diye oylarını mhp'ye atanlar olmuştur. şimdi böyle bir gerçekte var.
Akp'lilerin tüm halka attığı kazığın yanında önemsizdir.
MHPlilerin de chplilerin de ara bozucu, fitneci, para uğruna anasını babasını satmaya meyilli ak troller yüzünden gaza gelmemesi gereken başlık. Kulislerde CHP MHP işbirliği ciddi ciddi konuşuluyor. Vatan haini AKPli olmaktansa kazık yiyen bir CHPli veya MHPli olmak bir şereftir. Günlük hayatınızda simitçi bile sizi kazıklıyor, buna takılıp kalmamak ve resme daha geniş bakmak gerekir.