bugün

nerden bulacaksın bu parayı diye soru sorulunca " benim adım kemal ben bulurum" diye cevap verebilecek kadar devlet ciddiyetine haiz bir genel başkana sahip chp..

edit: ssk baskanı iken neden bulamadın zübük kemal diye soru sormanız geliyor biliyorum benim de.

yok arkadaş eski dönemlerdeki gibi karşılıksız vermece yok! biz laf üretmiyoruz icraat yapıyoruz diyen bir akp..
en bariz fark akpartinin toplum partisi olması, cehepenin kitle partisi olması.
kemal kılıçdaroğlu sayesinde gün geçtikçe azalan farklardır.
kılıçdaroğlu sonrası yeni chp'den bahsediliyorsa;

aynı bokun laciverdi.
yoktur. ikisi de aynı gövdeye bağlıdır. bazen sağ elini kullanır bazen sol.
biri dindar kesimin oylarını alırım, biri seküler kesimin oylarını alırım işimi yürütürüm mentalitesine sahiptir. ülkeye katkı sağlamaya çalışmaktan başka her boka emek sarfeden, bize faydalarının ne olduğunu yıllardır düşündüğüm bu iki partini sonuç olarak ikisi de bi halta yaramaz. tıpkı diğer onlarcası gibi. bizi kim yönetiyor, niye oy veriyoruz falan gibi meselelereyse hala bir yanıt bulamadım.
chp : yıllarca gücü elinde bulundurarak müslüman kesime zulmeden taraf ve gelinen durumda içler acısı bir tablo sergileyen azınlık gurup.
akp: gücü elinde bulundurduğu için chp nin yıllarca müslümanlara yaptıklarını ön plana atarak ülkede müthiş bir güce sahip olmuş ve her istediğini yapma meşruluğuna sahip bir zihniyete bürünmüş gurup.
ne sağcıyız ne de solcu, yalnız ve yalnız hakk yolcuyuz. kim doğruyu yapıyorsa onun yanındayız.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar