bugün

Zall rejiminin hışmına uğramış eski yazarlardan.
(bkz: tanju feyyaz uğur hami)
unutmayacağımız efsane bir yazardır.
13 yaşındadır.
biraz sorunlu birine benziyor, bir baltaya sap olmayı isteyip olamamasından mütevellit.

tabi kendince bu duruma bir çare bulmuş, "onboronco nosol yoo" şeklinde basit, sığ, beş para etmez, beş yaşındaki bir çocuğun bile kurmaktan imtina edeceği cümleler kurarak.

entry' sini görünce, "adam birinci nesil yazar heralde" diye düşündüm. la bi baktım onuncu nesil, yani şu beğenmediği, burun kıvırdığı, basit olmakla suçladığı onbirinci nesil yazarlardan sadece bir kaç ay önce sözlüğe üye olmuş.

yani bu ne menem bir kalite kıstası aga? yani üç/beş ay önce buraya üye olan sen elit, modern, bilgili, çağdaş her bi sikime kafası çalışan bir yazarsın ama, onbirinci nesil olarak üye olan biri mal. hemi?

lan olum sen beğenmediğin onbirinci nesil yazarlardan daha da berbat bir haldesin haberin yok, girdiğin entry'ler de bu apaçık görünüyor.

sen entry'ni silip kaçtığın için görünmüyor zannediyorsun ama yok, görünüyor.

özetle; bahçıvansın biberin yok, dalyaraksın haberin yok.

görsel
Boş bi yazar. Sanırım beşiktaş buna çok koymuş olacakki sürekli beşiktaş a atıp tutmaktadır. Bide cok bilmis tavırları hahahhhahssiktir.
(bkz: Biz 4 kişiyiz gardaş)
4 ünü de sevmiyorum. yani şahsıyla bir derdim zaten olamaz ama uyuz ediyor entryleri beni iyyyyy.
görsel
Ruhunu şeytana satmış, şeytandan 200'lük alıp para üstünü vermemek için "Abim yan tükandan bozdurup geliyorum" demek suretiyle sıvışmış yazar.
O günden bu yana işleri yolunda gitmiyor.
Sözlüğün trollük merkez başkanlığı gibi olan yazar. Eğer troll değil gerçekse küçüklüğünde ateşli hastalık geçirmiş olması olasıdır. Gerçek troll ise onu bile beceremiyor.
Dördünü de sevmiyorum. vasat yazar(lar)
belki de harun abi'nin dibi, yine de sözlüğün en iyi trolllerinden biri.
Dengesiz bir troll. Sözlüğün iq sünü 12'lere falan indiriyor bu arkadaş zaten çaok da yüksek değilken.
(bkz: #35086227) belki de asılan dedesi olacaktı ama torunu ne halde.
kaç senedir 5. yi bulamamış herhalde.
mal değneği
dördünü toplasan bir adam etmez.
Üç ayrı kişinin kullandığı bir sözlük hesabıdır fatma nuru sevmediğim için onu es geçiyorum ceren ve melis iyi gibiler.
dengesiz bir troll.
böyle ismi sırasıyla ateizmden islama doğru gidiyor sanki.
iyi bir yazardır. severiz kendisini.
Tedavisi için para topluyoruz arkadaşlar.

Yüzyılın zeka yoksunu yazar.
melis iyi yazar.

ceren, fatma, nur siz benimle muhatap olmayın amk!
Potansiyel orospu isimleri.
Boş konuşan yazar.