bugün

Çok pahalı olan internettir. Üstelik bir saatte bitebilecek kotayı doldurunca hızımız 21mbps den 96 kbps ye düşer. Uzay aracından inip şahin e, doğan a binmeye benzer.
Pahalidir. Bence gereksizdir. Iki gb yeter de artar bile. Reklam gibi olmasin voda'da 25 tl veriyorum, mesaj konusma internet. Canavar gibi valla.
Pahalıdır, çok pahalıdır. Ancak, akıllı telefonu olan her insanın hayalidir herhalde.
Yıllar sonra 4g ye geçince bu düşük hızın 1 yada 3 mbps hızına çıkacağını ümit ediyorum. Çünkü son hız 150 mbps 4g de. Her halde kota dolunca bize biraz kırıntı bırakırlar.
mecburi olandır. ulan internete ne para veriyoruz şu hayatta. ama ya yasaklı siteler var, ya da donan hatlar. ya da saçma sapan haberler.sayfalar.
vodafone'un yeni kullanıcı alımına yıllar önce kapattığıdır. pttcell'in yakın bir döneme kadar 14 liraya sağladığıdır ama ne yazık ki 2 hafta önce onlar da yeni kullanıcı alımını kapattılar artık.
aslında sınırsız internet hala var ama yasa dışı yollar la kullanılıyo .
3 yıl boyunca önce 8 sonra yapılan zamlar yüzünden 10-11 lira ödediğim cepnet dir. Laptopta 3 yıl kullandım ta bozulana kadar. Tablet alınca beleş wifi nedeniyle iptal ettim.