bugün

sevişemedikleri için oluyor sanırım.
madem her şey seks, madem bütün bunların bağlandığı nokta orası, öyleyse bunu da ona bağlayıp, beceriksizliklerinin sonucunda oğlan kalmış insanların cepten sözlüğe girmesini de sevişememeyle açıklamak çok güzel olacaktır. her zaman derim, gidin sevişin. sevişemediğiniz zaman bir yerlerinize kan gitmiyor, yaşayamıyorsunuz. moron moron takılıyorsunuz etrafta ve ne yazık ki yoluna çıktığınız masum insanların da zihinlerini kirletiyorsunuz. yapmayın bunu. ciddiyim, gidin sevişin.

cepten sözlüğe giren bir kadını anlayabiliyorum. kadınların böyle densizlikleri vardır çünkü. varlıklarının koduna işlenmiş bu densizlikler çoktan kabul gördü ve yadırganmıyor. dahası yakışıyor onlara densiz olmak. ancak bir erkek, her koşulda ağırlığını koruması gereken bir erkek, gerçek bir erkek, bu tip densizliklere pabuç bırakmayacak kadar güçlü olmalı. bazı isteklerini dizginleyebilecek kadar hakim olmalı kendisine. kendine hakim olamayan erkekler bir de kalkmış, karı kız götürüp bir başkasına hakim olmaya kalkışmıyor mu? gerçekten şaşırıyorum.

çok mu mühim? sözlüğe girmek, hiçbir şey anlatmayan tek cümlelik entryler yazmak çok mu mühim? dışarıdayken bile, kendini tutamayıp sözlüğe girmeni sağladıkları için olmayan çevrene o kadar kızıyorum ki. bir bilsen. bir bilsen ne kadar sinirleniyorum seni yalnız, asosyal ve zavallı bırakmış insanlara. sana acıdığımdan değil, ki iliklerime kadar acıyorum sana, sadece senin gibileri insanların hayatlarına musallat etmeye hakkı yok kimsenin. çevrendekilerin seni insanlardan koruma bilincine erişmiş olması gerekirdi. şanssızlık. şimdi, başı boş bir şekilde karşısına çıktığın insanların yaşama sevinçlerini söküp alırken, bir de mutlu mutlu gülümsüyorsun ya, nasıl tepem atıyor. nasıl örseleniyorum.

lütfen git. bu gevşekliğini, bu mide kaldıran yumuşaklığını başka bir ortamda icra et. buradaki kimsenin göz zevkini bozmaya, hayat enerjisinden çalmaya hakkın yok. biraz duyarlılık lazım sanırım. biraz farkında olmak. çevredeki insanların bilincinde yaşamak. düşünmek. azıcık düşünmek. bunalıyorum yemin ederim.