bugün

arayan kişi birdaha ve birdaha ve birdaha arıyorsa ve telefonun sahibi otobüste yanınızda oturuyorsa vede tel müziği olarak kolbastı çalıyosa bu olay katil olma sebebidir.yaşanmıştır.
Kimseyle konuşmak istemeyen insandır. Kızgın,kırgın,meşgul,uykulu vs vs olabilir.
adamına göre muamele yapması muhtemel olandır.
bir başka seçenekte; arayan özel biriyse çalarken dinlet özelliği ile mesaj veren insandır.
arayanı psikopata bağlayan insandır.
borçlu insandır.
merak duygusu olmayan insandır. ben olsam merak eder açarım.
Gecenin birinde arayıp not ortalamam 2.5, anayasam da dd düşmüş, ben şimdi kaldım mı diye soran biri tarafından huzuru bozulmuş insan.
bi ara bu bendim. telefon çalarken elime alır öylece izlerdim. sonra susardı. hüzünlenirdim. açmak hiç aklıma gelmedi ama. şimdi düşününce anladım ki iyi bi fikirmiş.
derstedir.
morali bozuktur, canı konuşmak istemiyordur, önemli bir konu için arandığını düşünmüyordur, vs.
telefonla konuşmaya çekinen insandır. aradıktan 1 dakika geçtikten sonra size mesajla "ne var" diye cevap atıyor ve bunu sürekli olmakla beraber tanıdığınız herkese yapıyorsa, siz "bu insan pısırıktır" deme hakkına sonuna kadar sahipsinizdir.
cep telefonunun çaldığını görmeyen insandır.
+ az önce aradım niye açmadın?
- görmemiştim.
+ neden? ne yapıyordun ki?
- uyuyordum.
+ ama sesin hiç uykudan uyanmış gibi durmuyor.
- uyanalı oldu birkaç dakika.
+ hım...
- ne oldu?
+ hiç inandırıcı gelmedi. madem uyuyordun neden uyandın hem?
- yuh.
+ neyse insanlar bana bakıyorlar, benim kapatmam gerek, takip ediliyorum sanırım.
radyasyon yemekten bıkmış,
gereksiz konuşmalardan bezmiş,
ailesiyle bile 10 dakikadan fazla konuşamayan insandır.
haklıdır.
(bkz: kantarın topuzunu kaçırmak)
cep telefonu kullansaydı eğer: tyler durden.
yaşlı insandır. kendi telefonunun çaldığından bile haberi yoktur.
(bkz: sen kapa ben ararım)
(bkz: bedavanın suyunu çıkarmak)
(bkz: potansiyel uyuz insan)
otobüstedir. çalar çaldığının farkındadır. bakarsınız dik dik açmıcam işte ne bakıyosun der gibi o da bakar dik dik. ikinci kere çalar bu sefer baskıya dayanamayıp açar ne çaldırıyorsun müsait değilim ki açmadım diye karşısındakini paralar. (bkz: tuhaf insan)
araba kullanan insandır, telefonla konuşurken ceza yemesi ya da kaza yapma olasılığı çok yüksektir.
kimseye hesap vermek istemeyen özgür ruhtur kendileri.
içten içe telefona cevap vermediği için arayan kişiyi meraklandırdığını hissedip huzursuzluk yaşayacaktır.
fıtık edebiliritesi yüksek olan kişidir.
Antenli telefon kullansın ki; sıkıldığında işine yarasın.
Tuvalette hacet gideriyo olması muhtemeldir.
benim gibi bir insandır.telefonu sadece saate bakmak için kullanan bir insandır.şarjı-(şarzı)bittiğini bile bi gün sonra gördüğüm oluyor.
tam da hararetli bir tartışma esnasında çalıyorsa telefona kimin aradığına bakarak reddedip tartışmaya devam etmenin cakası paha biçilemez.