bugün

Hakkaten ben de merak ediyorum Bu Hususu. Yoksa birisini bizle mi boynuzluyor sorusu akla getirecek durumdur.
aday değil, aday adayı olduğunuz gösterir.
tam tavlanmamıştır. az daha tavlansın.
kekliği düz ovada avladım kuramı geçerli değildir çünkü bu cillop gibi hatunu zâde, anti pejulide-i pespaye en engebeli crossrunnercıları bile çılgına çeviren ovalarda olduğuna işarettir, bu keklik zoru sever beyler, önce ağır ağır ilerleyeceksin, sonra bir bakış atacaksın en contisinden, orda sana ya vurulur ya teslim olur, ya da nazlı nazlı kaçar anadınmı, sonra peşine düşüceksin, cilvey-i şelâlesinde boğulacaksın, baktın boğuldukça yaklaşıyorsun cıgıra, o naz o cilve o işve hepsi sanadır, sonra tutucaksın saçından çekiceksin, dudaklarından çok nazikçe öpüceksin topraktan toz kaldırır gibi yumuşacık, sonra çeviriceksin arkasını, ham diye kapacaksın yanaktan anlıcak nasıl erkek olduğunu sonrasını anlatmim lan yeter size *.

good hunts.
kendini verdikten sonra sorun olmaz. tweeter ile carpisan var ise orasını bilemem.
adaylıktan çıkarılan kızdır/erkektir.
Ayıp eder, yok yere bezdirir. Burdan konuşurken iyi numara vermeye gelince tanımadığına veriyomus. Lan yil olmuş bu sene hala internetten tanışmaktan korkan var. Gerçek hayattaki insanları ne kadar tanıyosun sankim.
sevgili adayı değildir, olsa olsa mahmut'tur o.