bugün

Sevdiklerim.
(bkz: msn)
(bkz: messiyi mahalle takımına almak)
+ ne olmasını istersin?
- karı, kız, meme, göt.
+ beyfendiyi dışarı alalım.
- siktir lan, ben yıllarımı verdim bu huriler için. sevişmedim lan! sevişmedim hiç len! 31 çektim hep len!
+ lütfen, götürün arkadaşı.
- karı, kız, meme, göt.
+ sus ulen imansız!
- anal, threesome, deep throat, grup seks.
+ !?

kısaca; abazalara geri iade bileti.
Cennete gidildiğinin düşünülüp ve orda akla gelen bütün herşeyin olma ihtimalini göz önünde bulundurarak güzel hayallere dalmaktır...

ben cennette olmasını istenen şeylerin en başında kevser şarabanın aktığı nehrin kenarında, sessiz, sakin, şöyle küçük bir villa birde nargile, bir kaç ton camel paketi bir zippo, hurilerde arka fonda mangal yapıyor, televizyondada kemal sunalın sahte kabadayısı keyfe bak be aga...
ayrıca;
(bkz: sözlük)
(bkz: son model hacı murat)
anket kesinlikle olmalıdır.
anketsiz bi cennet düşünülemez.
internet,playstation,tavuk döner,iyi yazılmış kitaplar, avm ler falan.
beşiktaş ımın kapalı tirübünü.
kendim..her insan kendinin cennete olmasını ister..ama ister yani..
nurburgring, nissan gt-r ve ayarımda bir pilota sahip porsche 911. ezdikce 911'i zevkleneyim ezdikce zevkleneyim.
manyak nissan öyle arabamı yapılır lan? bütün almanya hüngür hüngür ağladı be.
(bkz: kendim)

Ben olmadıktan sonra isteklerin ne anlamı var amk.
Orada her şey olduğu için istenilen bir şey yoktur.
cennet olsun da...
müzik olsun. müzik olmazsa ne yaparım be? bazen bir şarkı dinlerken düşünmeden edemiyorum, ya ölünce müzik yoksa? ya bi daha bu şarkıyı dinleyemezsem? psikopatça gelebilir ama öyle. müziksiz nasıl olur yani. umarım müzik vardır cennette. tabii önce cennete girmek lazım.

sinema da olsun. çok sevdiğimiz filmleri, izleyemediğimiz filmleri izleyebilelim. düşünsene, o kadar çok film var ki hala izleyemediğimiz. olsun filmler de... robert de niro filmleri olsun, martin scorsese olsun, alfred hitchcock filan..

kitaplar olsun. okuyamadığımız, okumaya zamanımızın olmadığı kitaplar olsun.

sevdiğimiz insanlar olsun. hayatımızdaki değer verdiğimiz kim varsa...

öldüğümde beni üzecek şeyler: dinleyemediğim şarkılar, izleyemediğim filmler, okuyamadığım kitaplar ve sevdiklerime sevgimi yeteri kadar ve zamanında söyleyemeyişim üzerine olur. hayat, zaten paylaşmaktan ibaret değil midir?

paylaşamadığım her şey adına üzülürüm.
sadece kedim ve ailemin yanımda olmasını isterdim.
(bkz: tembellik hakkı)