bugün

bence bi tık hakkını aramalıdır. zira misal büyük günah işlememiş düz adam bile bugün aşşa yukarı üç beş yıl yansa cennete yedek kontenjandan giriyür. ee 72 huri cepte mi , cepte. tik tak. finito. alttan girer üstten çıkar.

50 derecede pardesüyle dolaşan abla nabıcak. giricek kapıdan selamün aleyküm - aleyküm selam. ee ? altından ırmaklar geçen ev de bi yere kadar mınakoyim. bungalov bi yere kadar. zaten yüzme bilmez , eğlence bilmez bu abla. nabcak lan bu abla. hayır hakkını ben arıyorum ona yanıyorum ya.
(bkz: gerçek trollük bu değil)

kendini cennetin muhtarı sanan yazar beyanı.

sen bilir kişi misin? sen uzman mısın? sen kimsin lan?

http://video.uludagsozluk...%B1n-sen-kimsin-lan-7274/
(bkz: beyefendiye nuri gönderelim)
(bkz: gılman)
Orospuya kocalık eden gavatların hakkında ileri geri konuştuğu azim kadındır. Mesela hz.Meryem vardır. Dindar kadın iffetli kadın aklına gelmeyecek senin susacaksın orada konuşmayacaksın yoksa o ağzından hesabını sordurur sana gayya kuyularında.
yani şimdi size 70 tane nuri vereceğim sabah akşam sizi sikecekler de denilmez kutsal bir kitapta sanki.
hurilerle idare edecek olandır.
zaten bu kadın bu şeytani düşüncelere fırsat vermediği için, allahtan korktuğu için, nefsine uymadığı için, kazanmıştır.

---allah (c.c.) dilediğini verecektir kendisine hiç merak etmesin.

yada şöyle diyelim. allah teala hz leri onun dengi kimse onu ona nasip eder. kısmetini ala eyler. hem o razı olur, hemde nasibi. nafile işlerle uğraşmayın, soru gibi görünen aslında --şeytani birer vesvese-- den ibaret düşünceleriniz, durumu değiştirmeyecek emin olabilirsiniz. olmayın isterseniz. hak mahkemede aranır. mahşeri görünce adaletin ne olduğunu anlayınca hakkı da anlarsınız.