bugün

ahlak kurallarının keyfi olarak koyulduğunun kanıtıdır.

evrensel ahlak kuralları olsaydı tanrı cennette de ahlaksızlığa izin vermezdi.

bir başka ifadeyle cehennemde yanacak olanlar keyfi bir takım kurallara uymadıkları için yanacaklardır. yani faso fiso.

selam ve dua ile.
Huri, gözlerinin içine bakan sohbet arkadaşı demektir. Havari kelimesinden gelir.
yetmiş iki demedim yetmez ama iki dedim.
(bkz: hayallerde yaşıyor bazı ibneler)
Rivayetleri kesin bilgi gibi gösterip ortalığı karıştıran yazar başlığı.
72 az, çık biraz.
dindar kesimin okumadan araştırmadan öğrenmeden inandığı gibi ateist kesimin de dindar kesimden farklı kafa yapısına sahip olmadığını anladığımız ikisinin de aynı cehalete kurban gittiğini gördüğümüz bir düşünce şeklidir.

bi kere 72 huri yok. gerisini de araştırın kardeşim. dindarları düşünmüyor diye eleştiriyorsun kendin de aynı boku yiyorsun. ne farkın kaldı?
trip atacaklarsa hakkımı başkasına veriyorum.

ne olur ne olmaz önceden söyleyelim de. biri ile konuşursun diğer 71 tanesi bizi çok ihmal ediyorsun tembel, bu ilişki nereye gidiyor falan derse o cennet çekilmez aga.
Azdır. Sonsuza kadar devam edecek hayatta her birini Max. 1 milyon yıl siksen (ceviz oynamak için vermiyorlar herhalde) 72 milyon yıl sonra stoğu tüketirsin.
ooooooooooof oooooftur.
tanrının cinselliği kullanarak insanları cennete çekmesinin bir yolu bu. seks satar, tanrı da kapitalist herhalde.
1 kadınla başa çıkamayan erkek milletinin 72 kadınla ne yapacağını merak ettiğim uygulama.

sonuçta kadın. ayakkabısı, kuaförü, günü derken bitmez.
Huriler sadece hizmet için verilecek melekler o sizin hayallerinizdeki gibi sarı ve uzun saçlı göğüsleri büyük kızlar değil gerizekalılar!!!
Alan razı veren razı ise bize bok yemek düşer efendim.
en az verilene o kadar ucu açık amele göre.
ben bunu anlamıyorum. şimdi bu huri şeyi seksin abartılması oluyor, 72 tane kadınla birlikte olmanın doygunluğu da olabilir.

ancak benim anlamadığım amaç zevk almaksa ya da tanrının amacı bize zevk vermekte neden huriye gerek var?

hadi var diyelim neden 72 tane?

72 taneden alacağın hazzı tek bir bedende toplayıp israf etmese olmaz mı?

ayrıca tanrının birini mutlu etmek için huriye ihtiyacı mı var?

hadi diyelim bizim var tanrı neden hurisiz mutlu etme yoluna gitmiyor?

neden huri?

edit: huriler denince aklına seks geliyor diyenlere cübbeliden kapak. kesin herkesin aklına hiç cinsellik gelmiyordur.

https://www.youtube.com/watch?v=1l9-IyOgZKY
Rivayettir bu kesin bilgi degildir,annen babani 5 erkekle aldatiyor desem inanir misin?

(bkz: sayi adedi inandiricilik eki mi oluyor)
Huri nin sadece sex kölesi değil. Güzellik anlamında olup muazzam derecede güzel kişi ve hizmetçi demektir. Öyle ki siz bir kıza huri gibi derken direk cinsellik mi geliyor? Oruspu mu oluyor?

Eğer Eşiniz de iyi amel sahibi ise beraber kalırsınız. Zaten orada nefis olmayacağı için ve dahi çocuk büyütme gibi bir durum olmayacağı için cinsellik burada ki gibi Tavşanlar benzeri olmayacak.

Ah sizin Beyninizi yerim ben. Bunlarla ugrasmak yerine gidip Astrofizik çalışın.

Bu yeni nesil ateistler öyle bir sinir bozucu ki deveveye istanbul boğazını atlatırım? Ama bunlara bir karış fikir sağlayamam.
çöl sıcağında kafasına güneş geçen arabın fantezisidir.

yav he he, tanrının işi gücü yok senin sikinin keyfine sana karılar verecek. hemide göbeğinde zeytin yeyip ağzından şarap içeceksin.

ayrıca tanrının zevk vermek için kadına ihtiyacı olmaz, yakmak için ateşe de ihtiyacı olamaz.

süper kahraman gibi düşün, böyle bir şey bu.

üzgünüm ama böyle bir şey yok. arap fantezisi, belki azdığı bir ana gelmişse fazladan uydurmuştur. ( tatmin olmak için)
72 huri verip de çük vermeme olayı da olabilir. yine de fazla ümitlenmemek lazım.
Yabancı sınırlaması var benim bildiğim. 14'ten fazla vermiyorlar.

(bkz: Altyapının önemi)
Kadın müminlerede 72 Nuri verilmesi gerekiyor o halde. Nerde kadın hakları?
seksin "s" sini tanımayan tiplemelere, tayt giyen kızı zikişmeye gidiyo diye yorumlayanlara, gayet cazip bir vaattır.

albert einstein´ a da tam teşekküllü digital bi laboratuar vaat etmiş olabilirler.

ayrıca kadınlarla birlikte olmaya başlayınca farkedeceğin üzre, 72 acayip bi sayıdır, nası zikcen lan o kadar huriyi?..3 gün sonra yataklara düşersin, götünde çıban falan çıkar.

cennette ölmek falan da yok...sıçtın valla. n´apcan lan 72 huriyle sonsuza kadar?!
Ancak 72 tane çüküm olursa kabullenecegim durum. Benim bir tane çüküm var hangisine sokayım amk. Böyle iş mi olur?
vereceğine iman ediyorum hiç şüphem yok. bırakın birileri kafa yapsın. daha dünyada huri gibi bir kızı gördükleri zaman ağızları açık bakakalanlar allahın vaad ettiğine bir türlü inanası gelmiyor esas şaşılacak durum bu.
güncel Önemli Başlıklar