bugün

Acaba kimin verdiğini merak etmekte olduğum olay. Öyle ki bilindiği üzere bu kişiler herkese telefon, internet, posta yoluyla sürekli yurtlarının reklamını yapmaktadır. Bir süre sonra illallah getirtebilir.
sinir bozucu bi olaydır. ayrıca dava açılması gibi bi durum olup olmadığı merak edilendir.

öyle bi şey varsa dava açalım topluca.
Nereden , nasıl ve ne şekilde bulduklarını bilmiyorum ama her okul yılında beni farklı telefon numaralarından aramaları beni rahatsız etmiyor değil .
üniversite kazandığım ilk yıl başıma gelen olaydır, ev telefonundan arayıp konuştular, yetmedi cepten de aradılar ve en son izmirde yurt ararken musallat olmuşlardı neyse ki hepsinden kurtulmayı başardığım olaydır. bir süre bıkıyor insan istemiyorum diyordum yine de arıyordular.
üniversite kazanılan ilk yıl herkesin başına gelmiştir. benimki bir tık daha öndeydi. otobüsten indiğimde otogardaki gezici badem bıyıklılardan biri adımı soyadımı telefon numaramı bilecek kadar ileri gitmişti. meğerse cemaat kaynaklı gittiğim dershaneden elde edilmiş.
Yurtta kalmaya ihtiyacım yok, bulunduğu ilde kendi evim ve arabam var çok şükür demeniz yeterli olacaktır. Siktirip gider deyyuslar.
üniversite kazandığınız yıl yurtlarına kayıt yaptırmanız için devamlı telefonla taciz etmelerine sebebiyet veren durum. kalacak yerim var deyip başınızdan savmak en etkili yollardan biri olabilir.
cemaatin aslında devlet olması ile alakalıdır.
cemaatin devleti ele geçirmesi ile ilgilidir.
Ben samsung note 2 kullaniyorum aga.

Ben istemezsem bu telefonu samsung'un ceo'su bile caldiramaz.

Cemaati de opuyorum burdan.
her üniversitenin bilgi işlem bölümünden para için bilgileri satan bir ibnenin varlığından dolayıdır.
(bkz: biri bizi gözetliyor)
cemaat = devlet sonucu çıkartılır.
kemalist dersaneler de alıyor biz sesimizi çıkarıyo muyuz?