bugün

olmayan zekadır. recep ivedik cumali ceber gibi ülkemizin kaliteli filimleri dururken sen buna gülüyorsun ne diyeyim ki ben sanaa yahu.
allah akıl fikir versin bunlara.
Cem yılmaz höt dese gülen ve onu ne hikmetse sürekli savunan bir güruh var.
Kalmamıştır. Allah rahmet eylesin.
Zaten ince espirilerine gülen az çıkıyor, zekasız dediğin neye gülecek çok merak ettim.

Hebele hübele adamlar lazım size güldürecek. Dışarıda çok var onlardan.. aç youtubeyi komik türk insanları de çıkar bir sürü. O zekayla bu zekayı mı kıyaslıyorsunuz anlamadım..
Fazladır. Zira gülmeyenler komik olmadığından değil, kapasitesi yetmediğindendir.
arkadaştan düşük olduğunu sanmıyorum.
cem yılmaz’a gülmek marka takıntısıdır. türk insanı, “o cem yılmaz nasıl gülmem” diye kendini şartlaması sonucu kendini gülmek zorunda bırakır.

cem yılmaz’ın esprileri komik değildir.
Espriyi anlamak zeka gerektirir. Espriyi yapmak daha fazla zeka gerektirir. Osuruğuyla şişe devirenlere gülmek ise zeka gerektirmez kör olmamak kafidir.
Ya ne zekası be. Adamın yaptığı gorayı bilmemeyi Sadri alışık elli sene önce turist Ömer uzay yolunda diye yaptı. Aynı tespitler mizah dergilerinde binlerce defa yapıldı. Okumayan, araştırmayan Bi toplum olduğunuz için her yaptığı şey çok zekice geliyor size.