bugün

hani açık ara su götürmez gerçek.

bakın ben mühendisim, yakışıklıyım ama o? O?

ne okuduğu bile belli değil, sürekli bel altı espriler, yok iğne yapan doktor falan. sürekli aynı, hep kendini tekrarlıyor.

kaybolun.
Bomboş bir adamın yazdığı,yazabileceği yazmış bulunduğu saçma bir yargı.
komik bir önyargı. Esprilerinde ve gözlemlerinde ne kadar zeki olduğu çok bariz olan biridir.
Mucizevi bir şekilde doğmuş olan adam.Öyleki organları yok adamın.Özellikle kafa kısmında baya boşluk var.Acilen organ nakli yaptırması gerekiyor.
edit:ne çok seveni varmış. eksileyin hadi devam.
bir mühendisin saçmalaması. ama biz tanıyoruz bu mühendisleri, türkiye bu tür mühendislere yabancı değil.

(bkz: ben makine mühendisiyim)
(bkz: ajdar)
katıldığım görüştür birde ''yahu adam çok ince diyor herkes anlamıyor o yüzden öyle diyorsun'' diyenler yokmu kürekle dalasım var.

+alet
-ahuahuhsaudh alet dedi yani sik demek istiyo sen anlamadın
+dik gitti
-ashdashdah ahuaha hani dik gitmek varya

tipik bir türk karakteri boyayarak anlatıyor kalan zamanda da bel altına giriyor. filimleri zaten facia arog gora resmen zaman israfı.
bundan dolayı boğaziçi mezunudur.
Boş bir adam değil. 2 üniversite bitirmişliği var dil üstüne. Samimiyiz onla baya. Arkadaşım sayılır ama yüz vermiyorum.
Boş değildir ama komik olmadığı fikrine binde bir katılırım. Ne o komiktir ne şahan ne yılmaz erdoğan, arkadaşım hoşgeldindeki adamın da hareketleri "doğaçlama" yaptığında komiktir. Onun dışında artık komedyenlik kalmadı. Teknolojiyle birlikte hem daha kısa sürede hem daha çok hem detaylı içerikle birlikte "capsler ve vinelara" gülüyoruz durum bu.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar