bugün

şahan gökbakar ve atalay demirci gibi türk mizahının lider isimleri varken çapulcu cem ve zamanında şişirilmiş kemal sunal a gülecek kadar mal olmak durumudur. evet.
görsel
(bkz: akasya durağı fun club bunu beğendi)
cem yılmazı tanımam emme kemal sunal komiktir. buna gülen mal olamaz.

emineeeeeeeeeeeeee derken yerlere yattığımı bilirim. sevişemedi bi türlü garıylan. salıyı bile sallamıştı.
gelmeyin dostlar ultratroll
cevap vermeyin çıldırsın p*ç.
Bazı şakirtler için normaldir.
Böyle vasat komedyenlere gülenlerin
Olduğunu bilmek gerçekten utanç vericidir.
konuyu açan genç arkadaşımızın mecazı mürsel yapıyor olduğunu düşündürten başlık.
aşırı mal olma durumudur. evet.
100 üzerinden puanlarsak mallık seviyenizin eksi 60-80 arası olması.
Bir donem gulunebilir. Evrimlestikten sonra ise gulebilmek icin ciddi mental disiplin gerekir.
sistemin adamı olmak ve düşük iqlü olmayı gerektirir. evet
vasat insanların yaptığı iş. şafak sezer ve şahan gökbakar varken bu vasatlara gülen insanın biraz zeka problemi de vardır. evet.
Kemal Sunal filmlerinin takipçisi değilim. Kemal Sunal ve o dönemin şiveli küfürlü mizah anlayışı bana komik gelmiyor. Cem Yılmaz stand up showlarına devam etseydi bence zirvede bu işi bırakırdı ama ısrarla sinema filmi yaparak bu alana geçmeye çalışıyor. Sinema arka arkaya komik skeçlerin klip estetiği ile birbirine bağlanması değil ama günümüzde Türk filmi hele de komikli Türk filmi gişe için çekiliyor.
şahan gökbakar ve türk mizahının lider isimleri öbeklerini görünce gerisini okumaya gerek duymadığım zırva. saygılar.
"baktım yazar olamıyorum, bari troll olayım." sıçmığı.