bugün

Zeki ve muhakeme gücü yüksek olan insanların yapacağıdır.

düşünsenize amk; eğer sayın garipoğlu hakime kabul edilebilir, yani "suçunu hafifletebilecek" bir neden sunsaydı, cezası kısalabilirdi.

Mesela;

-oğlum anlat bakalım neden böyle bir şey yaptın?

+ya hakim bey; kız, bana 3 erkekle yattığı bir videosunu izletti. Böyle bir şey olabilir mi? Düşünsenize karınız karşınıza geçip "huhaha ben seni 3 erkekle aldattım bana gangbang yaptılar huhaha. Bak bak nasıl kayıyolar hahaha izle bak ahaha"... kestim kafasını ben de aq. Kendinizi bi benim yerime koyun. Siz olsanız gözünüz dönmez miydi?

-hmm...

yani beyler bayanlar bakın, cem garipoğlu eğer böyle bir şey sallasaydı cezasını gayet de, bal gibi, tereyağdan kıl çekercesine hafifletebilirdi. Ama yapmadı. Demek ki adamın mevzuu farklı. Belli ki ciddi bir şey var ortada.

Yani anlatabiliyor muyum? Adam öldürme nedenini açıklamadı hiçbir zaman. Güzel bi neden sallardı istese. Zaten kız ölmüş, istediğini salla kim bilecek amk?

(bkz: kızın kafası yok zaten kim bilcek ameka) valla durum bundan ibaret.

özet: cem büyük adammış, hakkını yemeyin.
mantıklı olan sebeptir. tecavüz, "o da adam gibi giyinseydi." diyerek savunulabilen bir ülkede, cem garipoğlu "kız beni aldattı." diyerek cinayetten bile yırtabilirdi.
Tony montana'nın türkiye şubesi olmak isteyen genç adamın yeterli sermaye bulamamasıdır.
öyle bir açının olduğunu düşünmediğim gerçektir. Sen masum bir kızı evinde parçalara ayıracaksın, sonra poşete koyup çöpe atıcaksın, bir de şu açıdan bu açıdan yaptım diyeceksin. Olmaz olsun öyle bir açı !
Çok dürüstse neden sebebini anlatmadı.
bakılamayacak bir bakış açısıdır.

tuzu kuru olan, bu olay üzerinden bile mizah yapabilen dingillerin olduğu bir dünyada herşey mümkün.

arkadaş çok klişe olacak fakat ya o kız senin bacın olsaydı? düşünsene hakkında böyle şeyler yazıldığını. siz ne kadar arsız, namussuz insanlarsınız amk.
Zekası, iq'su düşük olan insanların yapamayacağıdır.

Ne kadar aptalsınız ulan. Ben adamı savunmuyorum, ben; demesi daha makul olan şeyi dememesi, hatta hiç konuşmamasından bahsediyorum. You guys are stupid... really..
Öle açıyı sikeyim nokta.
http://i.ytimg.com/vi/_RkVlG3A0CU/hqdefault.jpg
(bkz: açılöçer bozuldu amk)
Beynini koltuk altında taşıyanların yapamayacağı eylem.
kalbinizi aldırmanızı ve beyninizdeki "off" tuşuna basmanızı gerektirecek olan eylem.
(bkz: geldi yine tipini)
(bkz: nihat doğan)
psikopat ve sadist olmayı gerektirir. (bkz: psychopath)