bugün

hani mevlana'nın hiç modası geçmeyen bir ayar lafı vardır ya, her lafa verecek cevabım vardır ama önce söyleyene bakarım adam mı diye; tam bu -kimse her ne haltsa- bu herife göre işte bu cümle.

hazırladığı blogu daha önce de görmüştüm o zaman beynini kiraya verdiğini düşündürmüştü bana; şimdi ise komple sattığını düşünüyorum.

hazırladığı site eleştiri sınırlarını aşmış alenen kadına hakaret içeriyor. yaptığı provokasyonla gurur duyuyordur eminim.
olayları çok yanlış okuyan bir şahıs. türbanın bilinçsizce kullanılması ve müslüman kesimin islam ilkeleriyle zıt yaşam biçimleri üzerine eleştirilerinde haklılık payı var ancak kaçırdığı nokta şu ki: bu ülkede islamdan habersiz müslümanların oranı neyse atatürk ilke ve inkilaplarını ismen dahi olsa bilmeyen atatürkçülerin oranı da o kadardır. yani hepimiz cahiliz.
türkleri islam'a iten bir organizmadır kendileri.
anasına söverek marifet işlediğini zannedenler gibi, anasına sövdürerek marifet işlediğini zannedenlerden.
anaları rahat bırakın ne olur.
yazıktır, günahtır.
cennet anaların ayakları altındadır öğretisine sahip bir dinin inananları, savunanları olduğunu iddia edenler, ne yaparsa yapsın, bir insanın suçsuz günahsız anasına söverken, sövebilirken, allah a dahi inanmayan cem akkılıç ne yapmış, ne etmiş, ne demiş, beni çokta ırgalamıyor.
ben, sizin ettiklerinizden daha bir hoşnutsuzum.
müslüman edepli adamdır.
piç, veled-i zina, vb söylemler bir müslümanın ağzına yakışmıyor.
islamcılık oynayanları tek tek deşifre eden, bu uğurda gecesini gündüzüne katarak sosyal medyada mücadele eden kişilik. yılmadan devam ediyor yoluna.
photoshoplu fotoğrafları yayınlayarak kitle oluşturmaya çalışan muhafazakar kesimi karalamaya çalışan bir ruh hastası.
"Atatürk'ün namaz kılarken neden fotoğrafı yok" diyen insanımsı. Atatürk ibadet eder miydi etmez miydi bilmiyorum ama ibadetini fotoğraflamak, gittiği cuma namazlarını duyurmak bugünün devlet adamlarının işi.
begüm böhürler tarafından hakkında şöyle şeyler yazılmış kişi.
beyin yoksunu bir çeşit yaratık.
insanı insanlıktan soğutan insanımsı.
kimse durup dururken bisey yapacak degil. veya kimse bu adami gorusleri yuzunden sorgulayacak da degil. kendi cekecekleridir. ama su adamin sunu yapmasini allahaskina izlemeyin. buna gulen insanlar yoktur olanlar da hastaliklidir. internette gordugu normal insan resimlerine karsi cinsel aclik hisseden hayvanlar degilsek bu normal degil. lutfen ama lutfen spamlayin. spamlayin ki gorsun insanlar boyle bisey yapmanin sapiklik oldugunu.
spam icin
instagram.com/cem_akkilic
Şizofren hayvan artığı.
Kamboçya'da yaşayan, aslında çok zeki olan fakat akli dengesi yerinde değilmiş ayağına yatan kişi. nasıl desem zehir gibi kafası var bu kişinin; tüm din kitaplarını okumuş, dünya'da gezmedik liman bırakmamış, orta asya cumhuriyetlerinde de bir süre yaşamış, denizci, blogcu, yazar.

Geçimini islama, dine, dindarlara ve dincilere sövmek üzerine açtığı, blog ve youtube hesaplarına gelen tıklamalarla, dolasıyıla aldığı reklamlarla sağlayan kişi.

adam bir video yapıyor, bir yazı yazıyor, dine ve dinle alakalı her şeye küfür ediyor. Dindarlar buna tıklıyor, bu adama küfür ediyor. Atatürkçüler geliyor, tartışmalara dahil oluyor. Millet başlıyor birbirini yemeye. Süreç böyle akıp giderken, dünya üzerinde en çok tıklama alan bloglardan birisine sahip oluyor cem de.

türbanlı seks videoları vb adlarla yazılar yazıyor, videolar yapyıor, milyonlarca tıklama alıyor. Ve güya dini koruyan, muhafazakar halkımız, bunları tıklayarak, izleyerek doğrudan Cem'i besliyorlar. işte bu bile cem'in ne kadar zeki olduğunu gösteriyor. (bkz: Sezarın hakkı sezara)
islamcılık oynayanları tek tek deşifre eden, bu uğurda gecesini gündüzüne katarak sosyal medyada mücadele eden kişilik. Gerçekleri olduğu gibi hiç çarpıtmadan anlatan, bu uğurda hapise girmekten korkmayan vatansever, Türk milliyetçisi ve Atatürkçü bir kişilik.. Yılmadan devam ediyor yoluna. Cem Akkılıç, zamanında Ali Emre Bukağılı gibi Adnan Oktar'ın müridi karaktersiz pisliği kendi blog sitelerinde iyi ifşa etmişti.
Blog siteleri:
1) https://cemologyonuncukoy.blogspot.com/?m=1
2) https://cemology.wordpress.com/
3) http://cakkilic.blogspot.com/?m=1
ilgili fotoğraflar:
görsel
görsel