bugün

celal hoca kendi gibi düşünmeyen herkese aptal diyor. neyseki kroopkin i övdü anarşistler olarak rahat bir nefes aldık. ayrıca lenine ortaçağ diktatörü dedi, komünistler rahatsız.
aziz sancara da gülüp geçti pek sert cümle kurmadı.
gözlemlerim bunlar.
celal şengör zeki bir adam eyvallah da çok kibirli.
kibar davranmıştır.
Taslaman'ın karşısına çıksaydı da aptalın kim olduğuna biz karar versedik.

Gereksiz kibirli birinin hakaret etmesi durumudur.
bana göre, caner taslaman denen hocanın gevşek gevşek konuşarak biz şöyleyiz biz böyleyiz gelsin hodri meydan tarzı konuşmasına hak ettiği cevabı verememiştir.

neyse yinede kemiği attı önüne, iki üç günden çıkıp bir kanalda havlamaya başlar.
Caner Hocanın onun Şişko ve ihtiyar kıçını Tokatlayacağını Bildiğinden Bu açıklamayı yapma Gereksinimi duyan Seviyesiz Sözde adam !
inanılmaz "zekice" verilen cevap. muhteşem derecede "seviyeli". tıpkı kendisine yakıştığı gibi.
Bir jeoloji profesörüyle jeoloji konulu tartışma yapmak isteyen felsefeciye aptal denir.
caner taslaman merak etmesin, inancı ne olursa olsun her türden insan, celal şengör denen seviyesizin bu tavrı karşısında alacağı tavır bellidir. en azından öyle olmalıdır. insan olan, beynini kullanma yeteneğine sahip olan herkes.
Celal şengör'e destek veren arkadaşlar; celal şengör karl marx'a falan da aptal diyor yani bilin istedim. Adamın Aptal skalası bayağı geniş.
celal sengore gore aptal olmayan uc bes kisi var. onlarin da cogu turk degil zaten. o yuzden cok seyetmemek lazim. ama ben olsam tazminat acardim. alenen asagilamadan iyi para kaldirir.
Celal Şengör'ün müritleri anlayamadığım bir motivasyonla caner taslaman'ın meydan okumasına kafayı takmış durumdalar. öyle bir hale geldiler ki sanki celal şengör caner taslaman'a meydan okumuş da taslaman köşe bucak kaçıyormuş gibi hastalıklı bir tavra ulaştılar. Kendinize gelin, kafayı mı yediniz?! ortada mertçe bir meydan okuma ve korkakça bir kaçış var, tarafların eylemleri gayet net. tartışmadan kaçan taraf caner taslaman olsaydı ortalığı ayağa kaldırırdınız; tartışmadan kaçan taraf celal olduğu halde yine ortalığı ayağa kaldırıyorsunuz... bu nasıl bir ruh halidir?
taktiğe gel; meydan okuma teklifinde bulunan kişiye karşı ahlaksızca ve içi boş söylemlerle bir karamala hareketi başlat, böylece tartışmaktan kaçan müridinin korkaklığını normalleştirmeye çalış. ulan, bir de yandaş kanallardan başkasına çıkmayan, kendi hazırlattığı sorulara cevap veren, muhalifleriyle yüzyüze tartışmayan erdoğan'ı eleştirirsiniz. Şimdi celal şengör'ün erdoğan'dan, sizin de ak partililerden ne farkınız var?
Kendisi Kemal Sunal'a da zavallı demiş bir isim, Kemal Sunal bu topraklara gelmiş çok önemli değerlerden bir tanesi.Bu tip kibirli insanlar belirli bir yaştan sonra bu tarz çıkışlarıyla ilgi çekmeye bayılırlar, caner taslaman bir çok yerde karşı karşıya gelmeyi dile getirsede celal şengöre hakaret ettiğini duymadım inançlı olsun veya olmasın bilim insanı olsun veya olmasın insanlara saygılı olmayı öğrenmeli kendisi kibrinde boğulmaya devam edecek belli ki.Bilim adamı olmuşsun ama adam olamamışsın derler aman aman.