bugün

muhabbet insanı vardır güldürürken düşündürür, bazısı vardır düşündürürken sürttürür(çaktırmadan), kimisi vardır solu süründürür sağı öldürür, öyleleri vardır arı gibi uçar kelebek gibi sokar(aynı anda muhabbet de ediyosa, ben buna bi koşu itaat edip geliyorum). ve sevgili dostlarım, öyle muhabbet insanlarıyla karşılaşırız ki; hayatı zindan eyler, beyinleri göçe zorlar, kontak kapattırır, şalter attırır.

zaman olur, zerre ilgimizi çekmeyen muhabbetleri heyecanlı heyecanlı anlatıp, üstüne üstlük bir de ilgi bekleyen sevgili olarak çıkar karşımıza. ulan banane senin alacağın mobilyadan, beyaz eşyadan, mutfak robotundan. sanki şu gariban adam tüm naifliğiyle iki portakal greyfurt neyi sıkmaya kalksa, beynime vurmayacan 37 numara topukluyu, soymayacan derimi elektrikli pıçağınan adeta bir tohumluk hıyarı soyar gibi. banane ulan senin manyağın evladı, akli dengesi yitik meczup arkadaşlarından? hayır itiraz da edemiyorsun, gak desen küser, guk desen öptürmez, itin biriyiz la burada erkek camiası olarak. gelin, zerre ilgi çekmeyen muhabbet insanı olan sevgilisinden bıkmış zavallı bir erkeği adım adım izleyelim dostlar:

- aşkııım, funda'yla melis'i biliyosun di mii?
- hee
- ay bunlar bi kavga ettileer
- he valla mı? hee. ee?
- du bak anlatıyım. şimdi funda'nın iki aydır adeti gecikiyo tamam mıı?
- (yarağı yedik) hee.
- şimdi oturuyoruz kızlarla, funda dedi ki, "ben regl oldum galiba kızlar" dedi. sonra melis biraz bağırarak dedi ki "ay bende ped var, dur sana veriyim" dedi. o da dedi ki "niye bağırıyosun ya, rezil ettin beni sınıfa" dedi.
- vallaha? eee?
- sonra melis de dedi ki "aaa üstüme iyilik sağlık, nolmuş yani bağırmışsak, sen de her şeye bi sinir, bi stres, çekemiyo musun beni nedir yani senin sorunun hahayt anlamadım ki" dedi. sonra funda da dedi ki "ayol senin neyini çekemicem, sevgilinin çükü bile bamya" dedi. melis de dedi ki "senin baban da erken boşalıyo" dedi. sence hangisi haklı aşkıım?
- evet canım.
- sen beni dinlemiyo musun güngör? zaten hep böylesin, küstüm sana, hiç ilgilenmiyosun benimle, artık bıktın benden, eskiden çiçek de alırdın, sabah akşam arardın, benimle ilgilenirdin, her dediğimi yapardın, anlattıklarımı da dinlemiyosun iştee. sevmiyosun sen benii :(
- ulan sustuğun mu var sevdiğimizi söyleyek?

sevgili kardeşimiz karının muhabbetinden tiksinmiş, burasına gelmiş, neylesin şimdi bu fahır, neylesin bu fuhara? denek çiftimizi gözlemlemeye devam edelim:

- aşkıım, bugün bissürü bissürü gezdim, ne alcaama karar veremediim.
- (ulan adana demirspor-turgutluspor maçı nolmuştur ki be?) hee. eee?
- şimdi bi mikser gördüm, böyle şarjlı falan, ama 50 milyon, bi de blender var 32 milyon, bi tane mikser alcaama, iki tane blender alırız dedim, ama blender'ın markası sinbo, almasam mı dedim, kararsız kaldım işte.
- (bastık 200 lirayı iddaa'ya, tek maçtan yatarsa siki tutarız). olur olur, şeyaparız.
- bi de mutfak robotu almak istiyorum ben aslında. ımmm, aşkıım, sence mikser mi daha iyiii, blender mı?
- (berabere biterse üçe katlıyoruz, iyi para, haftaya da hepsini yatırsam) evet canım.
- güngör! beni dinlemiyosun sen yine güngör! bıktım senden, iğreniyorum senden güngör, annemi dinleseymişim de yüzünü görmeseymişim güngör! atıyorum yüzüğü de al!
- lan dur tamam, robot, vallaha robot. gitme şş, zeyneep, bi dur bi dinle ya. çıkma bi, gel bi bişey sölicem. *çat*(kapı çarpılır) bak o kapıyı öyle.. zeynep, ben burdayken, o kapı öyle çarpm.. kapıyı çarpma zeynep(hala gurur yapıyo pezevenk) ulan sıçtık be arkadaş. (kapı açılır) zeynep! kime diyorum zeynep? buraya gel diyorum bak. gel buraya. gelmiyo musun? lan.. lan... babanı sikiyim. duydun mu lan? o kaynatayı. gaynata var ya o gaynata. onu ben sikeyim.

sorarım size ey halkım, ölende mi kabahaat, öldürende mi gabahat? geçelim efendim geçelim, bırakalım bu beylik lafları, seninle tartışmaya hiç niyetim yok güzel kızım, istirham ediyorum efendim olacak şey mi? bak.. tamam sen haklısın. ablacım yemin ederim haklısın allah benim belamı versin, abla haklısın diyorum.

an gelir, muhabbeti çekilmeyen insan kıyafetini, rüyasını anlatan arkadaş giyiverir. ne zaman bi arkadaşım rüyasını heyecanlı heyecanlı anlatmaya başlasa, saniyeler asra dönüşür, bence bu asrın hatası olur. bi yerde hak vermiyo değilim hani hala rüyanın etkisinde diyebiliriz eyvallah da, hayatta olması imkansız şeylerden öyle bi tırsarak bahsediyor ki herif. neyse, ufağıken baba tarafından nurcu bi akrabaya iftara gittiydik, yemekten sonra tuttular beni de götürdüler teravihe. camiye giderken babamın akrabası "imam efendi tadil-i erkan'a riayet ederek kıldırıyor. insan gerçekten doya doya namaz eda eyliyor." gibi yarısını anlamadığım cümlelerle muhterem pederimi, muhterem biraderimi ve muhterem şahsımı namaza motive eylerken, bu tümcelerin mealini camiye girdiğim vakit anlamış bulunuyordum. ulan imam her rekata bi hatim indirdi arkadaş. sahuru camide tespih yiyip hacı yağı içerek yaptık. nereye bağlanacak bu anekdot deyu soracak olursan, elbet verecek bir cevap bulunur; bir arkadaşım rüyasını anlattığında, o her rekatı hatırlarım dostum, hatırlarım da ter tüketirim..

gelin, bu sefer de rüya meraklısı arkadaşından bıkmış bir dostumuzu inceleyelim, çekilmez muhabbetlerin insanı'na örnek babında:

- hamdi abi bi rüya gördüm, of inanılmazdı ya. şimdi sen kör olmuşsun tamam mı, ben de senin koluna giriyorum, sonra bi anda uçmaya başlıyoruz, havadayken senin tipin eşşeğe benzemeye başlıyo, ağzından kuyruk çıkıyo, sonra rüyanın bi kısmını hatırlamıyorum ama, rüyanın sonlarında bizim salona şeytan sıçıyodu.
- tamam. evet. hayırdır inşallah.
- abi ne anlama geliyo ki acaba ha? senin annen tabir ediyodu di mi rüya? hadi bi aç da sor hadi.
- lan oğlum siktir et, altı üstü rüya ne büyüttün?
- hadi olum ya aç bi sor ya gebermen ya
- la iyi iyi.. alo? anacım nabıyon? he, sağol sağol, ya bizim arkadaş var da burada metin, bi rüya görmüş, bi tabir etsin annen dedi bi arayım dedim. he, şimdi eşşek şeytanın ağzına sıçmış, ben üzüntüden kör olmuşum. ne diyosun? hı hı. tamam. anladım anacım. öpüyorum anacım.
- hah ne dedi ne dedi?
- diyo ki o metin'in ben ağzına sıçıyım. üç vakte kadar çok şerefsizmişsin. ayrıca allah belanı versinmiş. kimsin lan sen? çık git lan bu evden. çık lan. mış. annem öyle diyo. ben demiyorum baak, ben demiyoruum. ben demeem.
- öyle olsun abi öyle olsun. hıı(alındı tabii, alınmaz mı yavrucak?)

herifi siktir etti ama varsay ki yüzsüz çıktı herif, başka bir gün:

- hamdi abi bi rüya gördüm?
- püfff, eee?
- aynur var ya, senin yazıldığın karı, onu sikiyolardı,
- hı? ne? ne diyosun lan?
- hııı. sen pek rüyalarla ilgilenmezdin ama, anlatıyım bari. hor kullandılar abi aynuru, üstünden geçtiler. durumu bir maniyle açıklayacak olursam;

aynur kızı ekip biçtiler,
üzerinden geçtiler.
ben yarime doymadım,
doysun gara gara zenciler.

aynur tanga giydi mi?
başsız 20 santim girdi mi?
metin öcün aldı mı?
hamdi götten yırtılır.

5 dakika sonra:

- şşş, metiiin. lan metiiin. ne sayıklıyosun lan mani mi okuyosun lan rüyanda ahah.
- hamdi abiii. bi rüya gördüm inanmayacaksın, dur anlatıyım. şimdi rüya içinde rüya görüyorum tamam mı?
- lan sus. la get. (diş sıkarak)lan suss eşşeğin doğurduğu, getirin lan narkoz getirin. lan aşırı doz getirin ulan.

velhasılı kelam, hayattan, insanlıktan soğuduk bunlar sayesinde dostlarım. yanlışısam söyle gardaş, bizde alınmaca gücenmece yok biliyon. eeeyy çekilmez muhabbetlerin insanları! oğlum lütfen çıkın lan hayatımdan.
siddetle uzak durulmasi onerilir.
siddetle olmasada en azindan uzak durulmalidir. *
+ tamam abi de sonu belli olan dertler vardır anlatsan da rahatlayamazsın. mesala kanser gibi işte.
- anlıyorum demeye çalıştığını.
//çekilmez insan girer araya *
--öyle demek kolay tabi ben kanserdim , yaşadım.
+ tamam da ben onu demiyorum ki
--neler atlattım.
+ hmmm ( kafa çevrilir tekrar devam edilir diğer arkadaşla )
+ abi mesala tayin çıkmış gidi..
--öyle deme benim tayinim çıktı , doğuya gittim. neler yaşa...
+ hmm *
+ hö
- benim dayım vardı 1 tane , böyle sürekli seyehatlere çıkardı. bir gün bakkala gidiyordu , o sırada yerde hö yazılı bi kağ..
+ rö
- benim de teyzem vardı bununla ilgili. sürekli salata yedikten sonra rö gibi bir surat ifadesi olurdu. bir gün teyz..
+ ğö
- şimdi halamın kızı ayşenur seviyordu ya muratı , istemeye gittiklerin de ğö gibi bir ses çıkmış çocuktan , işte on...
+ fuck
- antalyada ki kuzenim var ya , işte benimle onu çatır çatır s.kiyorlardı.
+ oh bee.

ben , sen ve akrabalarım.
CHP li, show tv artık seçime kadar Kemal Kılıçdaroğlu nun reklamını yapar.Malum Mehmet Emin Karamehmet CHP li kendi oyunu kullanmaktan aciz verdiği sözün arkasında durmayan bu adamı sıkça show tv de akşam gazetesinde göreceğiz.
Üniversite öğrencilerini kullanan CHP nin oyununa liseli öğrencileri gelmedi helal olsun.Hiç bir partinin seçim malzamesi olmayın bunlar seçim oyunu sonra kimse sizi tanımaz.
güncel Önemli Başlıklar